Центр здорової спини і суглобів

Відгуки про клініку Центр здорової спини і суглобів

4.7
add_box Ортопедія Ревматологія Травматологія Вертебрологія ... ще
У Центрі здорової спини і суглобів надають повний перелік медичних маніпуляцій, спрямованих на лікування хвороб спини. У Центрі представлено кілька базових програм по лікуванню сколіозу, остеохондрозу, протрузії дисків хребта, больових відчуттів у спині, хвороб ревматологічного профілю. У Центрі лікування спини проводять витягування хребта, мануальну терапію, фармакопунктуру, ручний і апаратний масаж, вправи на дошці.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 22:00 access_time_filled вт - чт : 15:00 - 22:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
с. Ходосівка, Новообухівське шосе, 3на карті
Київська область м.Видубичі
4.7
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
відгуків
Ольга 21 Грудень 2017
Чуть не понравилось потому что, как таковой рецепции нет, ждала пока откроют клинику.
Ирина 04 Липень 2017
Клиника обычная, нормальная. Приёмом у доктора Жуковской Тамары Трофимовны осталась недовольна. Она не совсем компетентна. Доктор не могла мне поставить нормального диагноза, чтобы поставить его, надо было послать меня на соответствующие анализы, чего она не сделала. Я сейчас очень недовольна, вообще, просто так выкинула деньги.
Татьяна 28 Жовтень 2016
Это конечно не клиника, а кабинет просто. И еще им нужен документ, который удостоверяет личность, чтобы попасть к доктору, что- то типо охраны.
Александр 14 Липень 2015
Довго шукала офіс, не має надписів, дуже не зручно, що довелося запитувати у перехожих.
Марьяна 25 Червень 2015
Нет приемной как таковой, один стул для ожидания, но это никак не влияет на работу врача.
Елена 18 Травень 2015
Было все очень быстро и хорошо.
Лилия 07 Лютий 2015
Единственное замечание - в клинике нельзя сделать рентген.