Центр здорової спини і суглобів

Центр здорової спини і суглобів

4.7
add_box Ортопедія Ревматологія Травматологія Вертебрологія ... ще
У Центрі здорової спини і суглобів надають повний перелік медичних маніпуляцій, спрямованих на лікування хвороб спини. У Центрі представлено кілька базових програм по лікуванню сколіозу, остеохондрозу, протрузії дисків хребта, больових відчуттів у спині, хвороб ревматологічного профілю. У Центрі лікування спини проводять витягування хребта, мануальну терапію, фармакопунктуру, ручний і апаратний масаж, вправи на дошці.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 22:00 access_time_filled вт - чт : 15:00 - 22:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
с. Ходосівка, Новообухівське шосе, 3на карті
Київська область м.Видубичі
4.7

Центр здорової спини і суглобів - спеціалізований медичний заклад, в стінах якого займаються лікуванням хвороб хребта. У центрі діє кілька базових програм:

• по лікуванню сколіозу в дорослому і дитячому віці;
  • по лікуванню остеохондрозу;
  • по лікуванню міжхребцевих гриж (протрузії дисків хребта);
  • по лікуванню ревматологічних хвороб;
  • по лікуванню больових відчуттів у спині в післяпологовому періоді.

Базові лікувальні програми складаються з:

• комплексу вправ на спеціальному тренажері (дошці) з метою зміцнення м'язів спини;
  • процедури витягування хребта;
  • ручного заспокійливого масажу;
  • апаратного лікувального масажу;
  • фармакопунктури;
  • релаксаційного масажу на автоматизованій установці.

У центрі лікування спини і суглобів орієнтовані виключно на якісний результат, тому кожна програма доповнюється в індивідуальному порядку певними лікувально-профілактичними методами і засобами, що дозволяють максимально поліпшити якість життя пацієнта.

Фахівці центру здатні виправити навіть серйозне викривлення, зробивши вашу спину ідеально рівною за допомогою консервативного лікування. Успіх такого лікування полягає в систематичності і правильному дотриманні рекомендацій лікаря, адже безопераційне лікування займає тривалий час.

Також в Центрі успішно займаються лікуванням хвороб ревматологічного профілю, а саме:

• хвороб суглобів:
  • синдрому Рейтера;
  • анкілозуючого спондилоартриту (хвороба Бехтєрєва);
  • інфекційного артриту;
  • ідіопатичного артриту;
  • дифузних хвороб сполучної тканини:
  • системного червоного вовчака;
  • склеродермії;
  • запальної міопатії;
  • синдрому Шарпа;
  • «перехресних» синдромів;
  • системних васкулітів і васкулопатії.

У Центрі пацієнти отримують повний поліклінічний супровід:

• первинну консультацію;
  • напрямок на діагностичні процедури (Центр веде співпрацю з кращими лабораторіями Києва);
  • повторну консультацію;
  • призначення схеми лікування;
  • консультацію після лікування при необхідності.
Ольга 21 Грудень 2017
Чуть не понравилось потому что, как таковой рецепции нет, ждала пока откроют клинику.
Ирина 04 Липень 2017
Клиника обычная, нормальная. Приёмом у доктора Жуковской Тамары Трофимовны осталась недовольна. Она не совсем компетентна. Доктор не могла мне поставить нормального диагноза, чтобы поставить его, надо было послать меня на соответствующие анализы, чего она не сделала. Я сейчас очень недовольна, вообще, просто так выкинула деньги.
Татьяна 28 Жовтень 2016
Это конечно не клиника, а кабинет просто. И еще им нужен документ, который удостоверяет личность, чтобы попасть к доктору, что- то типо охраны.
Александр 14 Липень 2015
Довго шукала офіс, не має надписів, дуже не зручно, що довелося запитувати у перехожих.
Марьяна 25 Червень 2015
Нет приемной как таковой, один стул для ожидания, но это никак не влияет на работу врача.