Одеса

Сторінка 4: Гінекологи в Одесі

Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Гінеколог-ендокринолог Васильєва Катерина Ігорівна на Doc.ua
Лікар-гінеколог першої категорії, проводить лікування ендокринних патологій гінекологічного напрямку. Проводить фунціональну діагностику гінекологічного напрямку: кольпоскопію, гістероскопію, лазеровапорізацію і кріодеструкцію
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Косметолог, Трихолог, УЗД-фахівець Журик Вікторія Вікторівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар працює в декількох напрямках. Напрямки роботи Вікторії Вікторівни: косметологія обличчя та тіла, гінекологія, трихологія. Спеціалізація в гінекології та косметології дозволяє виявити зв'язок між дерматологічними проблемами і гінекологією. Вікторія Вікторівна проводить терапевтичний прийом зі збором анамнезу, при потребі діагностує порушення функцій шкіри за допомогою дерматоскопія і проводить процедури, спрямовані на поліпшення стану: біоревіталізацію, плазмоліфтинг, мезотерапію.
Лікар Гінеколог Красніченко Тетяна Миколаївна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог проводить комплексну діагностику і лікування захворювань шийки матки, ендокринних патологій, запалення органів малого тазу. Допомагає пацієнткам з клімактеричним розладом і ендометріоїдною хворобою. Веде прийом з УЗД для дітей з народження
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Гнатенко Ольга Володимирівна на Doc.ua
Акушер-гінеколог проводить діагностику жіночих захворювань за допомогою гістероскопії, кольпоскопії. Займається консервативним лікуванням і менеджментом міоми матки, ендометріозу, кіст яєчників. Лікує безпліддя, а також патологію шийки матки, веде менопаузу у пацієнток. Крім того проводить операції з приводу раку жіночої репродуктивної системи
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Гінеколог-ендокринолог Циганенко Ірина Василівна на Doc.ua
Акушер-гінеколог спеціалізується на радіохвильовому лікуванні жіночих захворювань, лазерній вапоризації, марсупіалізації кісти бартолінової залози. Проводить інтимну контурну пластику. Використовує в своїй практиці методи кольпоскопії і гістероскопії. Лікує маткову кровотечу, ендокринне безпліддя, клімактеричний синдром, кісти яєчників, лейоміому матки, гідросальпінкс, гіперплазію ендометрія матки, передменструальний синдром (ПМС), синдром полікістозних яєчників
Лікар Гінеколог Лашина Світлана Василівна на Doc.ua
Експерт в питаннях виявлення та профілактики запальних процесів сечовивідних шляхів, а також порушень гормонального фону у дівчаток. У своїй роботі Світлана Василівна застосовує комплексну терапію патологій, використовуючи поєднання безлічі методик і великий досвід роботи.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Фірсенко Олена Анатоліївна на Doc.ua
Основний напрямок діяльності – гінекологічна ендокринологія. А також повне гінекологічне обстеження, постановка і видалення внутрішньоматкових спіралей (ВМС), медикаментозне переривання вагітності.
Лікар Гінеколог Самсонова Світлана Ігорівна на Doc.ua
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Дерев'янко Алла Борисівна на Doc.ua
Алла Борисівна займається лікуванням гінекологічних захворювань, клімактеричних розладів, гормональних розладів, запальних захворювань шийки матки тощо
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Геворкян  Марія Михайлівна на Doc.ua
Марія Михайлівна - доктор акушер гінеколог, спеціалізується на лікуванні хвороб гінекологічного профілю в тому числі ЗПСШ (хвороби передаються статевим шляхом). Також лікар проводить корекцію гормонального фону, діагностику та лікування менопаузи, порушень менструального циклу, кісти яєчника. Марія Михайлівна виконує радіохвильове лікування шийки матки, кріодеструкцію шийки матки, біопсиб ендометрію, постановку та видалення ВМС
chevron_left 4
Показати ще 2 Лікаріautorenew
5 chevron_right