Одеса

Сторінка 6: Гінекологи в Одесі

Лікар Гінеколог Мартиновська Ольга Василівна на Doc.ua
Лікар проводить діагностику і лікування гострих і хронічних гінекологічних захворювань
Лікар Гінеколог Лашина Світлана Василівна на Doc.ua
Експерт в питаннях виявлення та профілактики запальних процесів сечовивідних шляхів, а також порушень гормонального фону у дівчаток. У своїй роботі Світлана Василівна застосовує комплексну терапію патологій, використовуючи поєднання безлічі методик і великий досвід роботи.
Into-Sana на Ойстраха
ул. Ойстраха, 28на карті
Пересипський
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Степановічус Олена Миколаївна на Doc.ua
Степановічус Олена Миколаївна
Олена Миколаївна, акушер-гінеколог вищої категорії, кандидат медичних наук. Спеціалізується на лікуванні запальних захворювань органів малого тазу, ендокринологічних захворювань, доброякісних та передракових захворювань. Також лікар проводить видалення та лікування ерозії шийки матки, лазерне лікування стресового нетримання сечі, лазерне вагінальне омолодження.
Лікар Репродуктолог, Гінеколог, УЗД-фахівець Мухтожева Мухаббат Зурішоївна на Doc.ua
Мухаббат Зурішоевна спеціалізується на дорослій та дитячій гінекології, репродуктології. Займається лікуванням хвороб, що передаються статевим шляхом, порушень менструального циклу, безпліддя, захворювань матки, яєчників, запальних захворювань малого таза. Будучи досвідченим УЗ-діагностом, виконує УЗД органів малого таза, залоз, жовчного міхура.
Лікар Гінеколог Метревелі Наталія Юріївна на Doc.ua
Лікар Гінеколог Московченко Тетяна Григорівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні таких захворювань, як мастодинія, клімакс, менструальні дисфункції, міома матки. Проводить біопсію шийки матки.
Лікар Гінеколог Артеменко Олена Володимирівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на гінекології. Здійснює консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує захворювання та патології гінекологічного спектру. Постійно вдосконалює рівень кваліфікації за допомогою навчальних заходів
4.5
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Черниш Оксана Юріївна на Doc.ua
Акушер-гінеколог є фахівцем в діагностиці, консервативній, радіохвильовій і кріотерапії патологій епітеліального шару шийки матки, статевих інфекцій, запалень придатків, ендокринних гінекологічних хвороб. Проводить лікування розладів статевого розвитку та менструальної функції у підлітків, синехій малих статевих губ у дівчаток, а також запальних захворювань і кіст яєчників
1.2
Лікар Гінеколог, Трихолог, Косметолог, Дерматолог Ісаєва Марта Атхоевна на Doc.ua
Марта Атхоївна лікар вищої кваліфікаційної категорії, дерматокосметолог, гінеколог, трихолог, лазеротерапевт. Проводить біоревіталізацію, контурну і об'ємну пластику обличчя, мезотерапію обличчя та волосся, профілактику акне, плазмоліфтінг, лазерну епіляцію, доглядові процедури, видалення новоутворень на обличчі і тілі та ін.
chevron_left
Показати ще 10 Лікаріautorenew
6 7 8 9 chevron_right