Ковальова Галина Олександрівна

Лікар першої категорії
13 років досвіду
Дорослі
Діти
Досвідчений гінеколог-ендокринолог, приймає дорослих і дітей. Надає кваліфіковану допомогу при більшості гінекологічних захворювань. Також проводить лабіопластику, інтимну контурну пластику та інші процедури в області естетичної гінекології
Медичний центр «ОН Клінік Одеса»
Приймає, як акушер-гінеколог
ул. Малая Арнаутская, 56на карті
Приморський
Медичний центр «Мультимед»
ул. Канатная, 36на карті
Приморський
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Пн 02 Серпень Вт 03 Серпень Ср 04 Серпень
Рейтинг лікаря розраховується на основі
Звернетесь ви знову до лікаря?
Так Ні
Як Ви оцінюєте консультацію?
Перевірені відгуки про лікаря
26 Відгуки
Заряна 21 Червень 2021
Все було добре. Зробили потрібні аналізи й провели обстеження. Мені надали інформацію і все пояснили. Галину Олександрівну я знаю давно, відвідувала раніше в іншій клініці, а тепер тут. Мені все подобається.
Леся 30 Квітень 2021
Доктор очень хороший, прямо и четко отвечал на мои вопросы, никаких негативных эмоций нет. Осмотр и консультация понравились
Юлия 02 Лютий 2021
Как профессионал эндокринолог она не произвела впечатления. Не понравилось ее отношение с высока ко мне, разговаривала со мной нравоучительным тоном, я за такие деньги как то хотела к себе отношение другое, уделила мне времени 5-10 с которых перекладывала бумаги. Такое впечатления, что я разговаривала со стеной, а не с ней. Делала вид что слушает меня и в ответ агукает, когда я переспрашивала что было для меня непонятно, отвечала грубым тоном. Очень не понравилось ее обслуживание и больше туда не пойду
Эллина 03 Липень 2019
Все было отлично, я не первый раз посещаю этого доктора, я искала попасть именно к этому доктору. До этого она работала в другой клинике, поэтому все замечательно.
Злата 25 Вересень 2018
Прием прошел нормально. Все отлично.
Евгения 11 Серпень 2018
Доктор просто прекрасная. Очень здорово что я к ней попала.
Татьяна 05 Червень 2018
Прием прошел хорошо, врач понравился.

Лікарі поблизу

Всі лікарі Одеса