Нейрохірурги в мікрорайоні Сирець

ПРЕМІУМ МІСЦЕ НА ПРАВАХ РЕКЛАМИПРЕМІУМ МІСЦЕ НА ПРАВАХ РЕКЛАМИПРЕМІУМ МІСЦЕ НА ПРАВАХ РЕКЛАМИПРЕМІУМ МІСЦЕ НА ПРАВАХ РЕКЛАМИПРЕМІУМ МІСЦЕ НА ПРАВАХ РЕКЛАМИПРЕМІУМ МІСЦЕ НА ПРАВАХ РЕКЛАМИ
Лікар Нейрохірург, Онколог Тесленко Дмитро Сергійович на Doc.ua
Консультація
Основні напрямки роботи лікаря: ендоскопічна ендоназальна хірургія аденом гіпофіза, пухлин основи черепа, хірургія без розрізу шкіри (через природні отвори), хірургія через мінімальні доступи ( "key-hole" - замкова щілина), ендоскопічне та мікрохірургічне видалення пухлин
Лікар Нейрохірург Паламар Орест Ігорович на Doc.ua
Нейрохірург, кандидат медичних наук, лікар вищої категорії. Займається проведенням найскладніших операцій на головному і спинному мозку при пухлинах, травмах, інсульті, аневризмі судин головного мозку і т. д.
Лікар Нейрохірург Третяк Ігор Богданович на Doc.ua
Доктор медичних наук
Лікар вищої категорії, нейрохірург. Співавтор першого підручника з нейрохірургії на українській мові. Спеціаліст в області відновлювальної нейрохірургії. Розробив принципово нові медичні технології лікування органічних уражень нервової системи. Доктор медичних наук. Має патентні винаходи.
Лікар Нейрохірург Мороз Володимир Васильович на Doc.ua
Лікар-нейрохірург вищої категорії, завідувач Відділенням судинної нейрохірургії №1 (невідкладної судинної нейрохірургії з рентгенопераціонной). Проводить хірургічне лікування геморагічного, ішемічного інсульту, операції з приводу аневризми, артеріомальформацій головного, спинного мозку, кавернозних ангіом. Однаково володіє як транскраніальної (прямий), так і ендоваскулярної хірургією.
Лікар Нейрохірург, Радіолог Орлов Михайло Юрійович на Doc.ua
Доктор медичних наук
Лікар-нейрохірург, нейрорадіолог, доктор медичних наук, завідувач відділенням. Досвідчений клініцист в області хірургічного лікування судинних патологій голови і шиї з 29-річним стажем.
Лікар Нейрохірург, Онколог Розуменко Володимир Давидович на Doc.ua
Доктор медичних наук
Нейрохірург, онколог. Заслужений лікар України. Професор. Головний онкохірург НАМН України. В Інституті нейрохірургії керує клінікою внутрішньомозкових пухлин. Перший в Україні провів лазерне видалення пухлини головного мозку. Розробив принципово нові методи оперативного втручання при пухлинах центральної нервової системи.
Лікар Нейрохірург Каджая Ніко Володимирович на Doc.ua
Доктор медичних наук
Завідувач відділенням нейротравми. Досвідчений нейрохірург вищої категорії зі стажем роботи, який становить понад 30 років. Здійснює консультації щодо перенесених ударів, вибоїв, травм головного мозку та черепно-мозкових травм після ДТП, падінь з висоти, забитих місць, поранень.
Лікар Нейрохірург Костюк Костянтин Романович на Doc.ua
Доктор медичних наук
Нейрохірург, доктор медичних наук. Спеціалізується на функціональній і стереотаксичній нейрохірургії. Є Віце-президентом Української протиепілептичної ліги. Лауреат Премії Кабінету Міністрів України 2000 року, лауреат Премії Академії Медичних Наук 2002 року.
Лікар Нейрохірург, Радіолог Грязов Андрій Борисович на Doc.ua
Доктор медичних наук
Лікар вищої категорії, нейрорадіолог. Має тридцятирічний стаж роботи. Завідувач відділенням нейрорадіології і радіонейрохірургії. У 2014 р, використовуючи лінійний прискорювач, провів першу в Україні радіохірургічну операцію дитині під наркозом. За роки роботи написав понад 60-ти наукових статей.
Лікар Нейрохірург Предущенко Станіслав Анатолійович на Doc.ua
Нейрохірург, має вищу категорію, працює з патологіями хребта і спинного мозку, успішно проводить лікування больових синдромів, остеохондрозу, міжхребцевої грижі, запалення сідничного нерва і ін.
1 2 3
Показати ще 10 Лікаріautorenew