Лікар Нейрохірург, Радіолог Орлов Михайло Юрійович на Doc.ua

Відгуки про Орлов Михайло Юрійович

Доктор медичних наук
Лікар-нейрохірург, нейрорадіолог, доктор медичних наук, завідувач відділенням. Досвідчений клініцист в області хірургічного лікування судинних патологій голови і шиї з 29-річним стажем.

Перевірені відгуки про лікаря 12 відгуків

Анна 08 Листопад 2017
Все прошло хорошо.
Наталья 21 Вересень 2017
Я всем осталась довольна.
Дмитрий 14 Грудень 2016
Отличная консультация, хороший доктор. Всё чётко, лаконично и понятно. Очень понравился приём.
Максим 19 Вересень 2016
Очень понравился профессионализм доктора, наши ожидания оправдались, очень благодарна, что сюда попали.
Макар 18 Серпень 2016
Доктор профессионал своего дела. Нашёл общий язык с ребёнком и очень нам помог с проблемой.
Галина 14 Червень 2016
Очень хороший приём, мне всё понравилось. Консультация прошла быстро и лаконично, всем очень довольна.
Елизавета 06 Червень 2016
Направлено до клініки
Виктория 18 Січень 2016
Я не отримала таку, як чекала, консультацію, лікар нічого взагалі практично не пояснює, не розповідає, ніби він на допиті. Я прийшла, заплатила 300 гривень, не знаю за що, мені не сподобалося. Не зрозуміло, для чого я туди ходила.
Александр 15 Грудень 2015
Анастасия 14 Грудень 2015
Большое спасибо врачу и ассистентке Ире, очень хорошая девушка, внимательная.Все вопросы, которые я хотела услышать от доктора - все услышала. Мы очень довольны.