Лікар Нейрохірург, Онколог Тесленко Дмитро Сергійович на Doc.ua

Відгуки про Тесленко Дмитро Сергійович

Основні напрямки роботи лікаря: ендоскопічна ендоназальна хірургія аденом гіпофіза, пухлин основи черепа, хірургія без розрізу шкіри (через природні отвори), хірургія через мінімальні доступи ( "key-hole" - замкова щілина), ендоскопічне та мікрохірургічне видалення пухлин

Перевірені відгуки про лікаря 223 відгуки

03 Травень 2024
Нормально консультація пройшла, нічого зайвого, мені сподобалась.
Людмила 03 Травень 2024
Мені дуже все сподобалося, дуже хороша консультація, інформація доступна для простої людини, я в захваті від лікаря. Лікаря рекомендую!
Шило Ярослава Анатоліївна 26 Квітень 2024
Все пройшло чудово, лікар дуже добре та детально все пояснив та розказав, уважно вислухав та переглянув всі аналізи і результати досліджень, не поспішав щоб пошвидше закінчити прийом, а намагався максимально зрозуміло донести інформацію. Прийом відбувся чітко в зазначений час.
Ірина 25 Квітень 2024
Усе доступно пояснив, надав адекватні рекомендації для лікування, й заспокоїв, що оперативне втручання не потрібне, одним словом - надав (на мою думку) правильні рекомендації що до лікування.
Олег 24 Квітень 2024
Лікар незрівнянний, його консультацією залишились задоволені - докладно пояснив, від чого з'явилась ця грижа, якою фізкультурою та зарядкою потрібно займатись, прописав лікування, за деякий час, після курсу лікування, планую повторний візит.
Яна 22 Квітень 2024
Лікар добре проконсультував по моїй проблемі. Рекомендую
Ігор 18 Квітень 2024
Дуже професійний лікар, прийом відбувся вчасно, прийом сподобався
Наталя 17 Квітень 2024
Лікар профільний, займається саме моєю проблемою, дав вичерпну консультацію, я задоволена візитом до лікаря
Любов 17 Квітень 2024
Я в полном восторге, я очень довольна доктором. Доктор дал рекомендации, проконсультировал, меня также осмотрел другой доктор, все очень внимательно
Олег 16 Квітень 2024
Гарний лікар, який надав добру консультацію - усе докладно пояснив, сказав яку потрібно пройти діагностику, для того, щоб остаточно поставити діагноз. Згодом планую відвідати лікаря ще.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right