Лікар Нейрохірург, Онколог Тесленко Дмитро Сергійович на Doc.ua

Відгуки про Тесленко Дмитро Сергійович

Консультація
Основні напрямки роботи лікаря: ендоскопічна ендоназальна хірургія аденом гіпофіза, пухлин основи черепа, хірургія без розрізу шкіри (через природні отвори), хірургія через мінімальні доступи ( "key-hole" - замкова щілина), ендоскопічне та мікрохірургічне видалення пухлин
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 294 відгуки

Олена 14 Вересень 2024
Хороший лікар, дуже нам сподобався, як спеціаліст. Гарно та доступно все нам розказав.
Олександр 13 Вересень 2024
Чудовий лікар! Лікар все доступно пояснив і розказав, все було зрозуміло. Приділив нам достатньо часу, надав нам свій номер телефону для подальших консультацій, якщо вони будуть потрібні. Ми дуже задоволені прийомом
Сільвія 11 Вересень 2024
  Лікар гарно мене прийняв, відповів на всі питання, дав рекомендації, все чудово
Олександр 11 Вересень 2024
З лікарем спілкувалися онлайн. Склалося враження що лікар компетентний, прийом сподобався
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Людмила 09 Вересень 2024
Дуже гарний, досвідчений лікар. Дуже сподобалося спілкуватися з цим лікарем, він надав чудову та інформативну консультацію. Загалом цей лікар дуже нам допоміг у розв'язанні нашої проблеми.
Людмила 09 Вересень 2024
Лікар дуже сподобався, уважний, коректний, чудовий фахівець, все нам доступно розповів і пояснив, дякуємо!
Ярослав 05 Вересень 2024
Все було добре, мене влаштував візит до цього лікаря, дякую.
Ольга 29 Серпень 2024
Лікар дав гарні поради, все розказав, подивився знімки й диски. Ми задоволені візитом
26 Серпень 2024
Віктор 19 Серпень 2024
Усе пройшло чудово, консультація мені сподобалась.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right