Медичний центр «Консиліум Медікал»

Відгуки про мережу клінік Медичний центр «Консиліум Медікал»

add_box Андрологія Венерологія Гастроентерологія Гепатологія Дерматологія Дієтологія ... ще
Consilium Medical - сучасний багатопрофільний медичний центр, відмінною рисою якого є командне рішення найскладніших клінічних ситуацій. До послуг пацієнтів медичного центру Consilium Medical повний спектр діагностичних, консультативних, лабораторних послуг, а також комфортабельний стаціонар і ультрасучасні методики хірургічних втручань. Мультидисциплінарний підхід і застосування міжнародних стандартів лікування - основа роботи фахівців нашого медичного центру
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 8:00 - 18:00 access_time_filled нд : вихідний
вулиця Глибочицька, 17на карті
Подільський м.Лук'янівська м.Контрактова площа
add_box Анестезіологія Гінекологія Кардіологія Нейрохірургія Онкологія Ревматологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 18:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Ревуцького 6 на карті
Дарницький м.Харківська м.Позняки
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
46 відгуків
Зінаїда 04 Квітень 2024
Дівчата на ресепшен чудові, гарно приймають, хороша клініка
Оксана 02 Квітень 2024
Була на консультації в Карпилянського Михайла Сергійовича - дуже уважний, кваліфікований, знаючий, має підхід до хворого. На мій погляд, лікар взагалі ідеальний, я такого ще не бачила.
Володимир 22 Березень 2024
Клініка хороша, зауважень не було
Богдан 15 Березень 2024
Сподобалася клініка, все пройшло добре.
Олена 08 Березень 2024
Дуже сподобалася клініка.
Віктор 07 Березень 2024
Все було на пристойно хорошому рівні, зауважень якихось до клініки немає ніяких.
Інна 20 Лютий 2024
Чудова клініка. Все дуже сподобалося у цій клініці.
Алла 20 Лютий 2024
Усе сподобалось і сервіс і професіональні лікарі, що працюють в клініці. Питань не маю.
Вікторія 15 Лютий 2024
До лікаря зверталася перший раз. На мій погляд, лікар, Алексєєва Наталія Григорівна, дуже фаховий спеціаліст, розуміє в чому полягає проблема, знає як з нею поводитися. Лікар повністю та уважно мене вислухала, передивилася результати аналізів і всі документи, зробила висновки, дала рекомендації. Планую звернутися до лікаря на наступний прийом
Людмила 01 Лютий 2024
Нефролог Алексєєва Наталія Григорівна гарний лікар, візитом задоволена.
5 chevron_right