Дитячі УЗД-фахівці в мікрорайоні Оболонь

Лікар Кардіолог, Невролог, Терапевт, УЗД-фахівець, Лікар функціональної діагностики Воронич Світлана Миколаївна на Doc.ua
Консультація від600 грн
Світлана Миколаївна - лікар функціональної діагностики, УЗД-фахівець, кардіолог, терапевт. Спеціалізується на лікуванні запальних захворювань серця, дисгормональної кардіопатії, аритмії і гіпертонії т.д.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Сушко  Анастасія  Миколаївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Консультація від850 грн
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Хірург Бушуєва Валерія  Юріївна на Doc.ua
Консультація від850 грн
Валерія Юріївна - лікар акушер-гінеколог. Спеціалізується на лікуванні запальних захворювань органів малого таза, порушень менструального циклу, діагностиці та лікуванні захворювань репродуктивної системи в менопаузі, патологій шийки матки. Лікар проводить підбір контрацепції, гістерорезектоскопію, біопсію, встановлення та видалення ВМС (внутрішньоматкової спіралі) та інше.
Лікар УЗД-фахівець Уманська Олена Павлівна на Doc.ua
Консультація
Займається проведенням ультразвукових досліджень по гінекологічному профілю, а саме: УЗД молочних залоз, органів заочеревинного простору, черевної порожнини, групи органів малого таза (трансвагинально/абдомінальної), також займається пренатальною діагностикою. Проводить УЗД при вагітності, щитовидки, лімфатичної системи
Лікар УЗД-фахівець Третьякова  Наталя  Сергіївна на Doc.ua
Консультація
Лікар Гірудотерапевт, Гомеопат, УЗД-фахівець Головатюк Світлана Степанова на Doc.ua
Консультація від800 грн
Світлана Степанівна володіє навичками комплексної діагностики і медикаментозною терапією гінекологічних хвороб. Проводить лікування статевих інфекцій, запальних процесів. Володіє методиками гірудотерапії. Лікар є постійним учасником конференцій, з'їздів, конгресів, циклів післядипломного навчання
Лікар УЗД-фахівець Вербицька Ірина Іванівна на Doc.ua
Консультація від600 грн
Прогресивний лікар ультразвукової діагностики досконало володіє методикою проведення ультразвукових досліджень, включаючи доплерографію (УЗД судин). Спеціалізується на діагностиці різних інфекційних хвороб, включаючи ВІЛ-інфекцію, опортуністичних хвороб
Лікар УЗД-фахівець, Лікар функціональної діагностики Маматова Світлана Іванівна на Doc.ua
4.2
Консультація
УЗД-спеціаліст вищої категорії, спеціалізується на проведенні таких досліджень, як: ехокардіографія, реоенцефалографія, спірограма, розшифровує ЕКГ. Лікар приймає дорослих і дітей старше 6 років
New на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.ua
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Діденко Марина Володимирівна на Doc.ua
4.1
Консультація від800 грн
Я-лікар акушер-гінеколог. Моє головне завдання-зберегти і підтримати здоров'я жінок, забезпечити їм кваліфіковану медичну допомогу та допомогти відчути радість материнства.Хотілося,щоб мої пацієнтки розуміли,наскільки вони прекрасні,любили себе і дбали про своє здоров'я. Тому жіночий лікар-моє покликання, професія мого життя.
Лікар УЗД-фахівець Макашова  Лариса  Іванівна на Doc.ua
Консультація
Показати ще 9 Лікаріautorenew