Сторінка 4: Дитячі Терапевти в Києві

Лікар Сімейний лікар, Нарколог, Терапевт Качан Олександр Анатолійович на Doc.ua
Олександр Анатолійович сімейний лікар, терапевт і нарколог з досвідом роботи більше 40 років. Займається лікуванням різних терапевтичних захворювань (бронхіт, анемія, захворювання шлунково-кишкового тракту), проводить детоксикацію, виведення з запою, торпедування, підшивку
МЦ Вітаплюс
проспект Правди, 5Бна карті
Подільськийм. Оболонь
Лікар Педіатр, Пульмонолог, Терапевт Токова Ольга Петрівна на Doc.ua
Має вищу категорію з пульмонології. Ольга Петрівна спеціалізується на лікуванні дітей, у яких діагностовано хвороби органів дихання, що протікають в хронічній формі
Лікар Сімейний лікар, Терапевт Крістапсон Віолетта Віталіївна на Doc.ua
Кваліфікований лікар сімейної практики проводить комплексну діагностику та терапію пацієнта і його сім'ї. Віолетта Віталіївна спеціалізується на лікуванні хвороб в області кардіології, пульмонології, ревматології та гастроентерології. доктор займається диспансеризацією, консультуванням, надає амбулаторно-поліклінічну допомогу
Лікар Терапевт Дмитрієва Катерина Дмитрівна на Doc.ua
Катерина Дмитрівна веде консультативний прийом, займається лікуванням таких захворювань: грип, ішемічна хвороба, пневмонія, ГРВІ, ГРЗ, бронхіт, гастрит і т. д.
Лікар Сімейний лікар, Терапевт Щепанкевич Галина Іванівна на Doc.ua
Сімейний лікар, лікар загальної практики. Лікує захворювання ЛОР-органів, дихальної системи, ендокринні патології, захворювання сечової системи, травної системи та інші. Активно підвищує свою кваліфікацію на семінарах та курсах з нефрології, гастроентерології, алергології.
Лікар Терапевт Мінаєва Ірина Володимирівна на Doc.ua
Ірина Володимирівна - експерт в терапії патологій травної, дихальної, серцево-судинної систем у дорослих, дітей старше 3-х років. Проводить ультразвукову діагностику. Спеціалізується на корекції зайвої ваги, дієтології.
Лікар Сімейний лікар, Терапевт Самойлов Андрій Олександрович на Doc.ua
21рік досвіду
Андрій Олександрович виконує діагностику та лікування захворювань серцево-судинної, дихальної, травної та сечовидільної системи. Проводить лікування ендокринологічних, гематологічних і ревматичних хвороб. Коригує порушення роботи обміну речовин. Здійснює невідкладну допомогу, а також лікування гіпертермічного, інтоксикаційного та алкогольно-абстинентного синдромів
Лікар Сімейний лікар, Терапевт Бородіна Олена Олександрівна на Doc.ua
Олена Олександрівна - доктор загальної практики сімейної медицини. Лікар веде пацієнтів з 7 років, проводить профілактичні огляди і розшифровку ЕКГ, займається діагностикою та лікуванням ревматологічних, терапевтичних, гастроентерологічних, кардіологічних захворювань і т. д.
Добробут на Мішуги
вул. Мишуги, 12на карті
Дарницькийм. Позняки
Лікар Терапевт Варич Олена Миколаївна на Doc.ua
Варич Олена Миколаївна
Терапевт вищої категорії проводить лікування в області загальної терапії. У Олени Миколаївни більше 30 років стажу в лікуванні ревматологічних захворювань і хвороб органів дихання
Клініка для дітей та дорослих «Добробут» на Святошино
вул. Святошинська, 3 бна карті
Святошинськийм. Святошин
Лікар Сімейний лікар, Терапевт Бех Ігор Володимирович на Doc.ua
Ігор Володимирович надає медичну допомогу дорослим і дітям з 12 років. Доктор Бех постійно бере участь в конференціях з області пульмонології, кардіопатологій і ін. Авторству Ігоря Володимировича належать медичні роботи по санаторно-курортної терапії, уропатологіі і ін.
chevron_left 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 7 8 9 chevron_right