Сторінка 7: Дитячі Терапевти в Києві

Лікар Терапевт Тарнавський Микола Миколайович на Doc.ua
Доктор Тарнавський займається сімейним консультуванням, загальнотерапевтичним прийомом, а також спеціалізованим гастроентерологічним прийомом пацієнтів. Микола Миколайович проводить всебічну діагностику і терапію гострих або хронічних патологій структури і функції внутрішніх органів.
Лікар Лікар спортивної медицини (ЛСМ), Терапевт, Гомеопат Рудик Ганна Олексіївна на Doc.ua
Анна Олексіївна займається гомеопатичним лікуванням дорослих, дітей, людей похилого віку. Вона працює з пацієнтами, яким діагностували серцево-судинні патології, порушення шлунково-кишкового тракту, проводить реабілітацію після травм.
Гомеопатія від Попових на Будівельників
вул. Будівельників, 30на карті
Дніпровськийм. Дарниця
Гомеопатія від Попових на Гарматній
вул. Гарматна, 21/30на карті
Солом'янськийм. Шулявська
Лікар Сімейний лікар, Терапевт Коротун Тетяна Анатоліївна на Doc.ua
21рік досвіду
Тетяна Анатоліївна сімейний лікар і терапевт з вищою кваліфікаційною категорією. Вона має вже чималий досвід роботи і займається лікуванням і діагностикою терапевтичних захворювань, також знімає і розшифровує ЕКГ.
Лікар Гомеопат, Терапевт Погребняк Марина Іванівна на Doc.ua
31рік досвіду
Терапевт з 30-річним стажем, гомеопат, кардіолог, підлітковий лікар, функціональний діагност. Працювала в лікарнях терапевтом, кардіологом, підлітковим лікарем, функціональним діагностом, отримавши величезний досвід лікування пацієнтів.
ФОП Лікар гомеопат Погребняк М.І.

Консультация - 300 грн. В нее входит назначение лечения, препараты (они входят в стоимость) и консультации на протяжении 1 месяца.

вул. Братська, 10на карті
Подільськийм. Поштова площа
Лікар Сімейний лікар, Терапевт, УЗД-фахівець Солодовников Ігор В'ячеславович на Doc.ua
Ігор В'ячеславович займається захворюваннями широкого спектра. Він діагностує, веде і лікує проблеми дихальної, травної, серцево-судинної системи і інфекційні захворювання. Виконує різні процедури, такі як ЕКГ, спірографію, фізіо-процедури і холтер
4.7
Лікар Терапевт, Сімейний лікар Подлесоцький Олександр Миколайович на Doc.ua
Олександр Миколайович веде лікарську практику в якості лікаря-терапевта, сімейного лікаря та гастроентеролога, в його завдання входить виявлення та терапія широкого спектру захворювань системи травлення, органів дихання і сечовиділення та ін. систем організму.
4.6
Лікар Терапевт, Сімейний лікар Смаль Богдан Орестович на Doc.ua
Лікар загальної практики, сімейної медицини займається консервативним лікуванням всього спектру захворювань внутрішніх органів, незалежно від віку. Пріоритетні напрямки практичної діяльності - ендокринологія та імунологія. Дотримується міжнародних стандартів надання медичної допомоги
Клініка для дітей та дорослих «Добробут» на Святошино
Консультація англомовного лікаря для дітей - 1100 грн.
вул. Святошинська, 3 бна карті
Святошинськийм. Святошин
4.5
Лікар Терапевт, Артролог, Кардіолог, Лікар функціональної діагностики, Ревматолог Бурмак  Юрій  Григорович на Doc.ua
Юрій Григорович висококваліфікований лікар, автор понад 700 наукових робіт у вітчизняній і зарубіжній пресі, доктор медичних наук. Веде прийом дорослих та дітей з 7 років. Спеціалізується на лікуванні пацієнтів з хронічною серцевою недостатністю, дисліпідемією, кардіоміопатією, порушенням ритму і провідності серця, хронічною ревматичною хворобою серця, системним захворюванням сполучної тканини (системний червоний вовчак, системна склеродермія, дермато- / поліміозит, системні васкуліти), артритом, артропатією, спондилоартропатією (при ревматичних і метаболічних захворюваннях) та ін.
4.5
Лікар Сімейний лікар, Терапевт Земляний Євгеній Ігорович на Doc.ua
Євген Ігорович спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань терапевтичного профілю. Займається лікуванням захворювань верхніх і нижніх дихальних шляхів, сечовидільної системи, травного тракту, серцево-судинної системи, інфекційних захворювань та ін.
Добробут «Лікувально-діагностичний центр»
Консультація дорослого лікаря-фахівця в приймальному відділенні - 880 грн.
вул. Сім'ї Ідзиковських, 3на карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Лікар Лікар нетрадиційної медицини, Терапевт, Гомеопат Позмогова Ірина Анатоліївна на Doc.ua
Ірина Анатоліївна - заслужений лікар України з 40-річним досвідом лікування дорослих і дітей гомеопатичними методами. Ірина Анатоліївна веде активну наукову діяльність: на її рахунку більше 20 опублікованих матеріалів по гомеопатії і книга «Алергози: передумови виникнення, гомеопатична терапія» (2013 г.). Крім того, лікар Позмогова має 30-річний стаж викладання (Київському медичний університет ім. О.О. Богомольця, інститут удосконалення лікарів, Київський центр гомеопатії ім. Д.В. Попова, Інститут гомеопатії).
chevron_left
Показати ще 10 Лікаріautorenew
7 8 9 chevron_right