4.5
Лікар Кардіолог, Ревматолог, Терапевт, Лікар функціональної діагностики, Артролог Бурмак  Юрій  Григорович на Doc.ua

Відгуки про Бурмак Юрій Григорович

Доктор медичних наук
Юрій Григорович висококваліфікований лікар, автор понад 700 наукових робіт у вітчизняній і зарубіжній пресі, доктор медичних наук. Веде прийом дорослих та дітей з 7 років. Спеціалізується на лікуванні пацієнтів з хронічною серцевою недостатністю, дисліпідемією, кардіоміопатією, порушенням ритму і провідності серця, хронічною ревматичною хворобою серця, системним захворюванням сполучної тканини (системний червоний вовчак, системна склеродермія, дермато- / поліміозит, системні васкуліти), артритом, артропатією, спондилоартропатією (при ревматичних і метаболічних захворюваннях) та ін.
4.5

Перевірені відгуки про лікаря відгуки

Николай 20 Лютий 2021
Направлено до клініки
Владимир 03 Лютий 2021
Врач не соответствует своим титулам и компетенциям даже на 50%. Визит к профессору проходил в формате пациент (то есть я) буквально заставлял врача посмотреть в мои анализы и МРТ+ УЗИ исследования для понимания ситуации и установки диагноза. Осмотр длился 3-4 минуты пощупал колени и голени. Все. Потом долгий монолог и рассуждения что бы вам такое назначить... Э...? Окончательный ответ был : идите сначала к урологу , а потом снова к мне. Консультация была неструктурированной, неинформативной, посредственной, а главное - безразлично со стороны доктора. За большие деньги. Я просто послушал мысли профессора вслух, который даже не вникал в суть пакета анализов сделанных на кругленькую сумму для последующего обращения к специалисту ревматологу. Диагноз установлен не был (к вечеру прислали мне на имейл предварительный протокол визита). Доп.негативные факты по врачу : 1) Врач принимал меня без маски и даже без мед.халата 2) Никаких инструментов и оборудования в кабинете ревматолога кроме его самого - не было 3) Конкретной помощи и диагноза врач не установил.
Мария 16 Січень 2021
Все було добре, ми отримали вичерпну інформацію та консультацію. Лікар нам призначив препарати. Все добре!