Сторінка 9: Дитячі Терапевти в Києві

Лікар УЗД-фахівець, Лікар функціональної діагностики, Терапевт Леонтюк Неоніла Сергіївна на Doc.ua
Неоніла Сергіївна – лікар УЗД діагностики другої категорії. Спеціалізується на проведенні ультрапразвукового дослідження органів черевної порожнини, сечовивідних шляхів, судин голови (ТДС), шиї, верхніх та нижніх кінцівок, суглобів, серця, щитовидної залози, тимусу, нейросонографії, молочних залоз тощо. Приймає дорослих та дітей віком від 5 років.
Лікар Сімейний лікар, Терапевт Інглятовська Анастасія Олександрівна на Doc.ua
Сімейний лікар, терапевт. Лікує такі захворювання, як: ГРВІ, бронхіт, запалення легенів, панкреатит, гіпертонічна хвороба, остеохондроз хребта та ін.
Медичний центр «Мед Імпульс»
Киевская область, г. Вишневое, ул. Европейская 30-ана карті
Святошинський
Лікар Терапевт Роганов Кирил Володимирович на Doc.ua
Чому я працюю лікарем? По-перше, мене надихнули батьки: мама - лікар-гематолог і батько працював медбратом. А по-друге, я і сам того хотів, оскільки завжди був цікавий людський організм, як все працює, що відбувається, коли людина хворіє. Крім того, я хотів допомагати іншим людям і робити це на високому рівні.
Лікар Терапевт, Ортопед, Хірург Левченко Юрій Юрійович на Doc.ua
Юрій Юрійович – терапевт, ортопед, хірург, дитячий лікар, веде прийом дорослих і дітей з 4-х років, лікує абсцес, гінгівіт, карієс, пародонтит, пародонтоз, періодонтит, пульпіт
Лікар Терапевт, Хірург, Ортопед Коноваленко Владислав Ігорович на Doc.ua
Владислав Ігорович веде прийом дорослих і дітей з 4-х років. Лікує: абсцес, гінгівіт, карієс, пародонтит, пародонтоз, періодонтит, пульпіт, флегмону, флюороз
Лікар Терапевт, Сімейний лікар Горобець Дмитро Іванович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на сімейній медицині і терапії. Проводить діагностику і лікування захворювань органів дихання, кровообігу, травлення, органів сечовидільної системи, володіє технікою надання невідкладної допомоги. Займається лікуванням таких захворювань, як: ГРВІ, негоспітальна пневмонія; бронхіальна астма; хронічне обструктивне захворювання легенів; гіпертонічна хвороба; хронічний гастрит
Лікар Терапевт  Сковронська Анна В'ячеславівна на Doc.ua
Лікар проводить загальне терапевтичне лікування захворювань серцево-судинної, травної, респіраторної, сечовидільної систем
Universum Clinic (Універсум Клінік) на Володимира Винниченка, 4
вул. Володимира Винниченка (раніше Ю. Коцюбинського), 4на карті