Сторінка 409: Приватні лікарі в Києві

Дивитись клініки в Києві
Сьогодні, 17 Липня
Лікар Трихолог, Косметолог, Гінеколог, Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Журик Вікторія Вікторівна на Doc.ua
Лікар працює в декількох напрямках. Напрямки роботи Вікторії Вікторівни: косметологія обличчя та тіла, гінекологія, трихологія. Спеціалізація в гінекології та косметології дозволяє виявити зв'язок між дерматологічними проблемами і гінекологією. Вікторія Вікторівна проводить терапевтичний прийом зі збором анамнезу, при потребі діагностує порушення функцій шкіри за допомогою дерматоскопія і проводить процедури, спрямовані на поліпшення стану: біоревіталізацію, плазмоліфтинг, мезотерапію.
Мерілайф
вул. Богдана Хмельницького, 16-22на карті
Шевченківськийм. Золоті ворота
Лікар Терапевт Панченко Анастасія Василівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на терапії. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: бронхіт, пневмонія, ГРВІ, ХОЗЛ
«Медіан»
вул. Ярославська, 55на карті
Подільськийм. Контрактова площа
Виклик додому
Лікар Отоларинголог Терентьєва Катерина Ярославівна на Doc.ua
Терентьєва Катерина Ярославівна
Цілеспрямований, що розвивається доктор з сучасним індивідуальним підходом до проблем кожного пацієнта. Володіє всім спектром діагностичних маніпуляцій, консервативних і хірургічних методів лікування ЛОР-патології. У 2017 році захистила наукову роботу і отримала ступінь «Doktor nauk medycznych» в Варшавському медичному університеті.
Поліш Мед
вул. Полтавська, 10на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Офтальмолог Дементьєва Тіна Вікторівна на Doc.ua
Лікар-офтальмолог, працює за такими напрямками, як оптометрія, контактна корекція зору. Проводить підбір всіх видів м'яких контактних лінз, очкової корекції, а також лікування патології переднього відрізка ока.
Офтальмологічний кабінет Люксоптика на Повітрофлотському
пр. Воздухофлотський, 48/2на карті
Солом'янський
Лікар Педіатр Чернишова Оксана Володимирівна на Doc.ua
Чернишова Оксана Володимирівна
Понад дев'ять років доктор спеціалізується на лікуванні інфекційних захворювань, порушень шлунково-кишкового тракту. Має значний досвід роботи з новонародженими і усиновленими дітьми. Крім цього Оксана Володимирівна працювала дитячим гастроентерологом, є хорошим фахівцем у сфері сімейної медицини. Навчалася і працювала в Європі - брала участь в міжнародному проекті з удосконалення лікарських навичок в Страсбурзі, Франція.
Американський медичний центр
вул. Бердичівська, 1на карті
Шевченківськийм. Політехнічний інститут
Лікар Кардіолог, Лікар екстреної медицини, Лікар нетрадиційної медицини Цимбалюк Анна Степанівна на Doc.ua
Лікар надає спеціалізовану медичну допомогу хворим кардіологічного профілю, в тому числі швидку і невідкладну. Анна Степанівна застосовує сучасні методи профілактики, діагностики, лікування, реабілітації та диспансеризації. Проводить консультації за направленнями інших спеціалістів. Бере участь у проведенні протиепідемічних заходів при появі осередку інфекції. Дотримується принципів медичної деонтології. Постійно удосконалює свій професійний рівень.
Медичний центр «Лікар і я» (DOCTOR & ME)
Лікар консультує онлайн по електронному рецепту, ціна - 200 грн. Онлайн консультація з кардіології, 30 хвилин – 400 грн. Онлайн консультація з нетрадиційної медицини, 30 хвилин – 300 грн.
вул. Гната Хоткевича 8на карті
Дніпровськийм. Дарниця
Вісцеральний масаж у медичному центрі «Лікар і я»
585 грн
Остеопат, краніосакральний терапевт у медичному центрі «Лікар і я»
550 грн
Кардіологічний чек ап від клініки «Лікар і я» (DOCTOR & ME)
4100 грн
Check-up З турботою про найцінніше в DOCTOR & ME
5820 грн
Check-up Все буде Україна в DOCTOR & ME
0 грн
Лікар Акушер-гінеколог Полосенко Ганна Віталіївна на Doc.ua
Анна Віталіївна спеціалізується на лікуванні доброякісних утворень, передракових процесів шийки матки і присінка піхви, запалень, захворювань, що передаються статевим шляхом. Проводить діагностику, апаратну терапію, інтимну пластику. Підбирає контрацептиви, здійснює патронаж вагітних
Клініка Medical Practice Dr.Danatsko
ул. Герцена, 17/25на карті
Шевченківський
Лікар Отоларинголог Нікітенко Алла Михайлівна на Doc.ua
Оториноларинголог проводить діагностику і лікування таких лор-захворювань, як ларингіти, аденоїди, синусити, тонзиліт. Займається наданням процедур: промивання лакун мигдалин, промивання носа по Проетцу, видалення стороннього тіла з вуха, носа
Лікувально-діагностичний центр АДОНІС на Григоренка
проспект П. Григоренка, 22/20на карті
Дарницькийм. Позняки
Лікар Стоматолог Гулеватий Андрій Олександрович на Doc.ua
Лікар-стоматолог, член Асоціації імплантологів України, фахівець з дентальної імплантації, з системного і функціонального протезування.
Майстерня посмішки, стоматологічна клініка
вул. Вишгородська, 45 б/4на карті
Подільськийм. Оболонь
Лікар Терапевт, Гастроентеролог Чабаненко Юлія Володимірівна на Doc.ua
Проводить діагностику та лікування хвороб внутрішніх органів. Допомагає виявити та запобігти розвитку інфекційних захворювань та запальних процесів серцево-судинної, травної та дихальної систем.
Медельвейс
вул. Ломоносова, 77на карті