Сторінка 411: Приватні лікарі в Києві

Дивитись клініки в Києві
Лікар Невролог Балаж Наталія Борисівна на Doc.ua
Балаж Наталія Борисівна
Лікар-невролог першої категорії займається діагностикою та лікуванням патологій хребта, полінейропатій, нейроінфекцій, хронічних судинних захворювань, остеохондрозів, радикулопатії і дегенеративних хвороб. Наталя Борисівна постійний учасник конференцій для підвищення кваліфікації за своєю спеціальністю
Лікар Терапевт, Пульмонолог Кричинська Ірина Вікторівна на Doc.ua
Ірина Вікторівна - провідний терапевт і пульмонолог, фахівець з лікування різного роду захворювань терапевтичного профілю. Проводить ряд діагностичних маніпуляцій, комплексну терапію хвороб внутрішніх органів. Володіє технікою плевральної пункції. Проводить електрокардіографію з розшифровкою
Into-Sana (Інто-Сана) на Подолі
вул. Нижній Вал, 49ана карті
Подільськийм. Поштова площа
Лікар Ендокринолог Григорян Давид Юрикович на Doc.ua
Давид Юрикович - фахівець в області лікування захворювань ендокринної системи. Лікар займається лікуванням цукрового діабету, патологій щитовидної залози, захворювань наднирників, гіперандрогенії, синдрому полікістозних яєчників і т.д. Приймає пацієнтів з 16 років.
Лікар УЗД-фахівець Калинчук Анна Михайлівна на Doc.ua
Проводить ультразвукову діагностику всіх органів і систем дорослих і дітей. Володіє методами сонографічного обстеження. Виконує обстеження новонароджених (в тому числі і недоношених).
Уніклініка
УЗД омт - 550грн
вул. Героїв Сталінграда, 4 корпус 4на карті
Оболонськийм. Оболонь
Лікар Офтальмолог Обмелько Оксана Володимирівна на Doc.ua
Офтальмолог, виконує всі види офтальмологічних досліджень, займається лікуванням будь-яких порушень зору, включаючи пошкодження зорового нерва.
Лікар Подолог Бекмурадова Айларов Батировна на Doc.ua
Лікар-подолог спеціалізується на лікуванні діабетичної стопи, медичному педикюрі з використанням лез, лікуванні врослих нігтів інструментальним методом, а також за допомогою постановки скоб і пластин
Лікар Офтальмолог Гірчиця Марина Іванівна на Doc.ua
Лікар-офтальмолог, веде амбулаторний прийом дорослих і дітей, проводить вилучення чужорідних непроникаючих тіл з ока, інструментальну і апаратну діагностику очних захворювань, лазерну дісцізію при вторинній катаракті, призначає фармакотерапію та ін.
Лікар Гастроентеролог Корнійчук Василь Володимирович на Doc.ua
Корнійчук Василь Володимирович
Педіатр (вища категорія), гастроентеролог, проводить підбір дієт для дітей індивідуального характеру, а також профілактику захворювань шлунково-кишкового тракту у дітей. Кандидат медичних наук.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Дашкеєва Валентина Іванівна на Doc.ua
Акушер-гінеколог, має вищу категорію, займається веденням вагітних, лікуванням патологій гінекологічного профілю. Проводить УЗД (акушерське та гінекологічне) і пренатальну діагностику (УЗД плоду). Застосовує радіохвильові техніки для лікування шийки матки
Лікар Дерматовенеролог, Дерматолог, Венеролог Федоренко Олександр Євгенійович на Doc.ua
Олександр Євгенович - педагог і науковець, опублікував більше 150 навчально-методичних і наукових робіт в українських і зарубіжних виданнях.