Сторінка 413: Приватні лікарі в Києві

Дивитись клініки в Києві
Лікар Терапевт, Кардіолог, УЗД-фахівець Лівінська Оксана Григорівна на Doc.ua
Призначає лікування, контролює результати лікування при різних функціональних і структурних захворюваннях серця (ішемічна хвороба серця, гіпертонічна хвороба і т.д.). проводиться корекція метаболічних (обмінних) порушень: порушення обміну холестерину, сечової кислоти, вуглеводного обміну. Підбір лікування з урахуванням індивідуальних особливостей обміну речовин. Проводить підбір, контроль препаратів для розрідження крові, з урахуванням індивідуального ризику тромбоемболічних ускладнень.
Лікар Отоларинголог Журавель Юрій Васильович на Doc.ua
Отоларинголог і хірург з багаторічним стажем роботи і вищою кваліфікаційною категорією. Займається лікуванням абсцесу, гаймориту, ларингіту, отиту і ін. Як хірург оперує передпухлинні новоутворення і патології ЛОР-органів, а також займається рино- і септопластика, видаленням аденоїдів. В роботі застосовує хірургічне втручання, радіохвильову вазотомію і кріодеструкцію. Також успішно займається діагностикою ЛОР-захворювань
Лікар Пластичний хірург Симонов Вадим Федорович на Doc.ua
Лікар Симонов є автором унікальних методик в області корекції форми грудей і живота. Співавтор 5-ти винаходів, 15-ти наукових статей і різних методик корекції хірургічних операцій. Нагороджений почесним орденом «Лицар Вітчизни» за внесок в розвиток сфери пластичної хірургії України. Номінований на звання «Кращий пластичний хірург України 2018»
Грейс Клінік
вул. Богговутівська, 14на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Хірург Нога Давид Анатолійович на Doc.ua
Нога Давид Анатолійович
Давид Анатольевич является дипломированным хирургом (обучение в США), квалифицированным специалистом в области общей, микрососудистой, рентгенэндоваскулярной, инструментальной, лапароскопической и т.д. хирургии. Авторству Давида Анатольевича принадлежит 22 научные работы и патентные права на 4 полезные модели в медицине.
Нью-лайф, міжнародна медична клініка
Повторний прийом 450 грн.
вул. Ревуцького, 44 ана карті
Дарницькийм. Харківська
Лікар Психіатр Шкляревська Оксана Володимирівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні різних психологічних, психіатричних станів. Лікар застосовує індивідуальний підхід до кожного пацієнта, використовуючи різні методики терапії таких захворювань, як невроз, депресія, стрес, розлад самооцінки, сну та ін.
Медичний центр «Медикс»
вул. Урлівська, 30на карті
Дарницькийм. Осокорки
Лікар Уролог Голубицький Юрій Миколайович на Doc.ua
Юрій Миколайович займається лікуванням захворювань сечостатевої системи. Проводить бужування уретри, катетеризацію сечового міхура, ЛОД-терапію, масаж передміхурової залози, ТУР простати і новобразованій сечового міхура і ін.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Бондаренко Олена Георгіївна на Doc.ua
Бондаренко Олена Георгіївна проводить гінекологічні прийоми з одночасною УЗ-діагностикою. Спеціалізується з планування, спостереження і ведення вагітних, допомагаючи сім'ям стати щасливими батьками
Лікар Отоларинголог Савченко Аліна Валеріївна на Doc.ua
Савченко Аліна Валеріївна
Лікар займається лікуванням і діагностикою широкого спектра отоларингологічних захворювань (хронічних і гострі хвороби ЛОР-органів). Аліна Валеріївна - автор 19 друкованих наукових робіт, має 2 патенти на винаходи
Into-Sana (Інто-Сана) на Дніпровській Набережній
вул. Дніпровська набережна, 25на карті
Дарницькийм. Осокорки
Лікар Флеболог, Хірург, УЗД-фахівець, Судинний хірург Коваль Борис Михайлович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на лікуванні захворювань, пов'язаних з порушенням функцій і стану венозної системи. Лікар практикує як консервативне лікування, так і оперативне втручання, склеротерапії
Лікар Офтальмолог Нечай Анатолій Володимирович на Doc.ua
Лікар-офтальмолог лікує у пацієнтів такі захворювання, як катаракта, глаукома, кератоконус, увеїт, кон'юнктивіт, кератит, халязіон, міопія, пресбіопія, гіперметропія. Проводить комплексну діагностику зору як у дорослих, так і у дітей
Сучасна сімейна офтальмологія Нечай плюс
Комплексная диагностика + консультация – 550 грн.
вул. Данькевича, 16на карті
Деснянськийм. Видубичі