Сторінка 413: Приватні лікарі в Києві

Дивитись клініки в Києві
Сьогодні, 18 Липня
Лікар УЗД-фахівець Полякова Зоя Вікторівна на Doc.ua
21рік досвіду
Лікар ультразвукової діагностики вищої категорії, за 20-річну професійну діяльність провела понад 100 тисяч ультразвукових досліджень. Володіє методом УЗД-діагностики заочеревинного простору, черевної порожнини, малого таза, молочної та щитовидної залоз і ін., А також проводить доплерографію (судин шиї, абдомінальних судин, верхніх і нижніх кінцівок).
Здравиця (Zdravitsa), клініка сімейної медицини

Стоимость приема равняется стоимости необходимого УЗИ.

вул. Старонаводницька, 13, прим. 126 В в бук.А, секція Дна карті
Печерський
Лікар Акушер-гінеколог, Мамолог, Гінеколог-ендокринолог Соколова Марія Глібівна на Doc.ua
21рік досвіду
Лікар Марія Глібівна є фахівцем з антенатального (допологового) догляду. Надає весь спектр акушерсько-гінекологічної допомоги. Займається підготовкою до вагітності, надає допомогу при невиношуванні. Проводить лікування в сфері ендокринної, інвазивної амбулаторної гінекології, урогінекології.
MIRUM clinic
вул. Віктора Некрасова (Північно-Сирецька), 1на карті
Подільськийм. Нивки
Лікар Невролог Ланкамер Наталія Йосипівна на Doc.ua
Лікар-невролог вищої кваліфікаційної категорії. Надає послуги з лікування та діагностики патологій хребта, вегетативних розладів, судинних захворювань головного мозку, захворювань нервової системи.
Лікар Хірург Адамчук Олег Анатолійович на Doc.ua
Проводить видалення новоутворень підшкірної жирової клітковини і шкіри (атером, невусів, папілом, ліпом і ін.), Накладення косметичних швів. Спеціаліст по хірургії «по швидкій допомозі» - розтин флегмони, «врослого нігтя», висічення некротизованих тканин, видалення сторонніх тіл м'яких тканин та ін.
Лікар Терапевт, Сімейний лікар, Інфекціоніст Соколова Олена Георгіївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на сімейній медицині, займається лікуванням широкого спектру внутрішніх захворювань дорослих пацієнтів і дітей. Олена Георгіївна надає діагностичну, консультативну, амбулаторно-поліклінічну допомогу в сфері терапії інфекційних хвороб, гастроентерології, шлунково-кишкових та інших патологій. Проводить розшифровку і аналіз ЕКГ, лабораторних досліджень
Vita Medical (Віта Медікал) на Бальзака
вул. Оноре де Бальзака, 80на карті
Деснянськийм. Лісова
Євромед
ул. Ярослава Ивашкевича, 6/8Ана карті
Оболонь
Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог, Трихолог Гуменюк Світлана Михайлівна на Doc.ua
Лікар дерматолог, дерматовенеролог, трихолог, спеціалізується на лікуванні різних видів алопеції (андрогенетична, дифузна, гніздова, себорейна), себорейного дерматиту, остіофолікуліту, фурункульозу, псоріазу, трихофітії, пошкодженої структури волосся. Виконує мікроскопію, трихоскопію, видалення новоутворень, мезотерапію
Клініка трихології і дерматології «МедікХеір»
Повторна консультація (20 хвилин) – 499 грн
вул. Саксаганського б.125, офіс 4на карті
Шевченківськийм. Вокзальна
АМД Лабораторії, медична клініка
Консультация + диагностика
вул. Білоруська, 30на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Невролог Попова Маріанна Валеріївна на Doc.ua
Маріанна Валеріївна спеціалізується на лікуванні захворювань неврологічного профілю. Проводить лікування, реабілітацію пацієнтів, які перенесли гострі порушення кровообігу мозку та черепно-мозкові травми
Into-Sana (Інто-Сана) на метро Лівобережна
вул. Р. Окіпної, 4Бна карті
Дніпровськийм. Лівобережна
Лікар Гінеколог, Онколог, Онкогінеколог Смирнова Оксана Володимирівна на Doc.ua
Лікар-онкогінеколог проводить лікування гінекологічних захворювань: як доброякісних, і злоякісних. Також Оксана Володимирівна лікує передпухлинні захворювання.
Клініка Варта
вул. Ломоносова, 33/43на карті
Голосіївськийм. Голосіївська
Лікар Хірург, Пластичний хірург Дадаян Варсік Ашотовна на Doc.ua
Дадаян Варсік Ашотовна
Варсік Ашотовна є кваліфікованим лікарем у галузі загальної та пластичної хірургії. Спеціалізується на пластичній, реконструктивній, естетичній хірургії. Проводить контурну пластику обличчя, збільшення/зменшення молочних залоз, ліпосакції, ліпофіллінг та інші. Володіє методами малоінвазивних процедур, лапароскопічної хірургії, невідкладних втручань. Є автором наукових статей і двох патентів з питань хірургічних втручань. Володіє англійською мовою
Грейс Клінік
вул. Богговутівська, 14на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Стоматолог Собчак Олег Петрович на Doc.ua
Собчак Олег Петрович
Є керівником Клініки одного доктора. Професійні інтереси - ортопедична, терапевтична стоматологія.
Клініка одного лікаря
вул. Урлівська, 23на карті