Сторінка 418: Приватні лікарі в Києві

Дивитись клініки в Києві
Лікар Невролог, Вертебролог Крупенькіна Світлана Михайлівна на Doc.ua
Лікар-невролог лікує захворювання: неврологічні прояви при патології хребта (біль в шиї, спині, радикуліт), головний біль (мігрень, головний біль напруги і інші види головного болю), запаморочення, порушення сну, вегето-судинна дистонія, наслідки травм, інсультів
«Персомед» на проспекті Маяковського
пр-т Маяковського, 18Ана карті
Деснянськийм. Чернігівська
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Стахорна Юлія Сергіївна на Doc.ua
Стахорна Юлія Сергіївна
Лікар другої категорії
Лікар-гінеколог займається діагностикою та лікуванням запальних захворювань органів малого таза, ЗПСШ, фонових процесів шийки матки, порушень менструального циклу, менопаузи, лікуванням загрози переривання вагітності. Консультує з питань прегравідарної підготовки (підготовка до вагітності), спеціалізується на веденні вагітності, пологів та післяпологового періоду. Проводить радіохвильове лікування патології шийки матки, гінекологічні процедури і маніпуляції. Виконує УЗД органів малого таза, молочних залоз, щитовидної залози і т.д
Лікар Трихолог, Косметолог, Дерматолог Труш Катерина Миколаївна на Doc.ua
Катерина Миколаївна спеціалізується на проведенні різних косметологічних процедур, які сприяють позбавленню від будь-яких проблем шкіри і голови. Лікар регулярно вивчає новітні методики інтенсивної косметології на семінарах, майстер-класах та виставках.
Лікар Педіатр, Ендокринолог Шевельова Вікторія Леонідівна на Doc.ua
Шевельова Вікторія Леонідівна
Лікар другої категорії
Педіатр і дитячий ендокринолог Вікторія Леонідівна здійснює раннє виявлення і корекцію наслідків цукрового діабету в дитячому віці, терапію проблем зі щитовидною залозою, порушень росту і розвитку, пов'язаних з функцією гормонів росту, терапію гострих і хронічних станів у дітей.
Лікар Акушер-гінеколог Прудкий Олександр Миколайович на Doc.ua
Акушер-гінеколог діагностує жіночі захворювання за допомогою УЗД, кольпоскопії. Спеціалізується на проведенні кріохірургії, радіохвильовій терапії, біопсії шийки матки
Лікар Психіатр Здорик Федір Олексійович на Doc.ua
Здорик Федір Олексійович
Доктор медичних наук
31рік досвіду
Лікар-психіатр вищої категорії, доктор медичних наук, має величезний досвід в лікуванні різних психічних порушень, маячних розладів, залежностей і т.д.
Достомед
вул Кіквідзе 28ана карті
Печерськийм. Звіринецька
Лікар Дерматовенеролог, Дерматолог Перехрестенко Андрій Петрович на Doc.ua
Перехрестенко Андрій Петрович
Директор клініки доктора Бреннера. Дерматовенеролог проводить цифрову дерматоскопію, видаляє новоутворення шкіри. Спеціалізується на лікуванні захворювань шкіри, нігтів і волосся. У тому числі лікує грибкові ураження - мікози, оніхомікози, коросту, демодекоз, простатит, інфекції, що передаються статевим шляхом - трихомоніаз, хламідіоз, уреаплазмоз, герпес, мікоплазмоз, кандидоз
Клініка доктора Бреннера, дермато-косметологічна клініка
вул. Євгена Сверстюка, 6 (ЖК «Галактика»)на карті
Дніпровськийм. Лівобережна
Доступний лікар
вул. Кудрявська, 31/33на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Гінеколог Колеснікова Світлана Олексіївна на Doc.ua
Світлана Олексіївна є фахівцем з акушерства, гінекології, УЗ-діагностики в гінекології. Вона займається лікуванням порушень гормональної природи (в тому числі і дисфункції менструального циклу), лікуванням хвороб шийки матки. Також доктор Колесникова займається різнобічними питаннями, що виникають при плануванні сім'ї.
Євромед
консультация с расширенной кольпоскопией — 440 грн., повторная консультация — 250 грн
ул. Ярослава Ивашкевича, 6/8Ана карті
Оболонь
Лікар Мануальный терапевт, Невролог, Рефлексотерапевт, Вертебролог Харлап Ігор Васильович на Doc.ua
Доктор Харлап І.В. є кваліфікованим неврологом і рефлексотерапевтом, фахівцем з мануальної терапії, голкорефлексотерапії, фармакопунктури і різного роду неврологічних блокад. Ігор Васильович проводить купірування гострих нападів болю на дому. Також доктор є власником одного патенту на винахід в біорезонансній терапії.
Лікар Отоларинголог Внукова Марина Олександрівна на Doc.ua
Внукова Марина Олександрівна
Отоларинголог, має вищу категорію, надає ургентну хірургічну допомогу, для чого лікар використовує ендоскопічну техніку. Проводить лікування патологій ЛОР-органів