Сторінка 422: Приватні лікарі в Києві

Дивитись клініки в Києві
Лікар УЗД-фахівець Соловйов Олексій Іванович на Doc.ua
Соловйов Олексій Іванович
Доктор Соловйов – завідувач відділу медицини плода клініки «Надія», эксперт з пренатального діагностування та медицини плода, включно з хірургією плода, співзасновник і керівник Клубу Перинатальних п'ятниць, засновник благодійної організації «Фонд медицини плода, Україна». Проводить УЗД при вагітності та інші процедури
Nativita (Натівіта), центр репродуктивної медицини
вул. Вишгородська, 45 А/6на карті
Подільський
Лікар Кардіолог Ганул Олена Валентинівна на Doc.ua
Лікар займається лікуванням і діагностикою захворювань серця. Олена Валентинівна допомагає пацієнтам з гіпертонічною, ішемічною хворобою, артеріальною гіпертензією, серцевою недостатністю, кардіоміопатією і т.д.
Into-Sana (Інто-Сана) на метро Лівобережна
вул. Р. Окіпної, 4Бна карті
Дніпровськийм. Лівобережна
Лікар Невролог, Педіатр Розумна Олена Борисівна на Doc.ua
Дитячий невролог вищої категорії, спеціалізується на лікуванні захворювань у дітей до 18 років. Проводить реабілітацію дітей із захворюваннями нервової системи.
Кіндер Лаб
Консультация невролога - 370 грн, консультация педиатра - 290 грн.
вул. Княжий Затон, 9на карті
Дарницькийм. Осокорки
Лікар Ендокринолог Сахарова Юлія Віталіївна на Doc.ua
Сахарова Юлія Віталіївна
У своїй практиці використовує авторські методики терапії дисфункцій ендокринної системи. Основні теми інтересів - впровадження в терапію лікування діабету інсулінових дозаторів (інсулінових помп) і моніторинг глікемії. Бере участь в клінічних випробуваннях. З 15.01.2018 року - молодший науковий співробітник в «Центр інноваційних медичних технологій НАН України»
Лікар Інфекціоніст, Гепатолог, Паразитолог Логінова Тетяна  Олексіївна на Doc.ua
Тетяна Олексіївна спеціалізується на проведенні лікувально-діагностичних і профілактичних заходів в боротьбі із захворюваннями інфекційної етіології. Здійснює консультативний прийом, виконує інтерпретацію лабораторних досліджень. Призначає специфічну терапію, яка допомагає впоратися з бактеріальною, паразитарною, вірусною патологією, уникнути хронічного перебігу захворювань і носійства патогенної флори.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог Процько Наталія Вікторівна на Doc.ua
Наталія Вікторівна спеціалізується на лікуванні гормональних і клімакретічних розладів, проводить діагностику і лікування захворювань, які передаються статевим шляхом, безпліддя, запальних процесів і т.д.
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Онкогінеколог, Онколог, Гінеколог Стрижаков Станіслав Олександрович на Doc.ua
Станіслав Олександрович - акушер-гінеколог, лікар УЗД, ендоскопіст, а також оперуючий гінеколог, який спеціалізується на малоінвазивній хірургії, здійснює операції з видалення міоматозних вузлів, видалення матки, пластичні операції при опущеннях / випаданні стінок піхви. Також спеціалізується на оперативному лікуванні ендометріозу, гістероскопічних операціях і лікуванні патологій шийки матки
Лікар Невролог, Рефлексотерапевт Щербацький  Павло Аркадійович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на рефлексотерапії і неврології. Проводить консультативний прийом, мануальну терапію, голкорефлексотерапію, паравертебральні блокади, гірудотерапію. Лікує захворювання і патології неврологічного профілю
«Медіан»
вул. Ярославська, 55на карті
Подільськийм. Контрактова площа
Виклик додому
Лікар Отоларинголог Сітухо Максим Іванович на Doc.ua
Максим Іванович - отоневролог, є науковим співробітником Інституту отоларингології ім. О. С. Коломійченка. Серед професійних інтересів лікаря - діагностика і лікування запаморочень (в тому числі ДППГ і хвороба Меньєра), мікрохірургія середнього вуха і дитяча отоларингологія. Постійно удосконалює свій професійний рівень в клініках Франції, Австрії, Великобританії та Грузії
Американський медичний центр
вул. Бердичівська, 1на карті
Шевченківськийм. Політехнічний інститут
Лікар Невролог Павук Наталія Григорівна на Doc.ua
Наталя Григорівна займається реабілітацією та лікуванням пацієнтів які перенесли інсульт. Лікар володіє всіма діагностичними, практичними навичками лікування широкого спектру неврологічних захворювань
Into-Sana (Інто-Сана) на Подолі
Сокращенная консультация — 390 грн.
вул. Нижній Вал, 49ана карті
Подільськийм. Поштова площа