Сторінка 425: Приватні лікарі в Києві

Дивитись клініки в Києві
Сьогодні, 18 Липня
Лікар Психотерапевт, Психолог Кметик Вікторія Володимирівна на Doc.ua
Психолог працює з особистісними і міжособистісними проблемами, неврозами, тривожними і депресивними станами, сімейними кризами, складнощами у відносинах з дітьми. Крім того, Вікторія Володимирівна працює з дитячими страхами, тривогами і проблемами в комунікації, проводить консультування жінок під час вагітності та при безплідді. Також є фахівцем з питань життєвої незадоволеності і проводить діагностику готовності дитини до початку шкільних занять.
Центр психології ALTERA
Індивідуальний і дитячий прийом (онлайн) - 1900 грн, сімейний (онлайн) - 2300 грн; Діагностика інтелекту для дітей по WISK-IV 1800 грн; Профорієнтація для підлітків (онлайн) 1800 грн
вул. Кожумятська, 12на карті
Шевченківськийм. Контрактова площа
Лікар Косметолог Мацюк Валентина Михайлівна на Doc.ua
Проводить УЗЧ, механічне очищення обличчя, професійні догляди за обличчям, поверхневі і середні пілінги, масаж обличчя: італійська, метаболічний, класичний, пластичний, масаж по ЖЕКу, епіляцію. Володіє різними апаратними методиками: HydraFacial, LPG, фонофорез, електрофорез, мікрострумова терапія.
Редлайн на Механізаторів
вул. Механізаторів, 2на карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Лікар Акушер-гінеколог Мазка Василина Василівна на Doc.ua
Василина Василівна веде вагітність, займається лікуванням захворювань гінекологічного профілю, інфекцій, що передаються статевим шляхом, проводить кольпоскопію і операції на шийці матки
Into-Sana (Інто-Сана) на Подолі
Сокращенная консультация — 390 грн.
вул. Нижній Вал, 49ана карті
Подільськийм. Поштова площа
Лікар Отоларинголог Романович Олег Ігоревич на Doc.ua
Лікар спеціалізується на отоларингології. Проводить видалення сторонніх тіл з носоглотки, ротоглотки та гортаноглотки; промивання лакун піднебінних мигдалин; видалення доброякісних новоутворень з порожнини носа, вуха, горла; видалення сірчаних пробок і чужорідних тіл з вуха. Регулярний учасник всеукраїнських та міжнародних конгресів і семінарів
ЛеоМед
вул. Сирецька, 32на карті
Подільський
Лікар Офтальмолог Мадярчік Ярослава Анатоліївна на Doc.ua
Ярослава Анатоліївна спеціалізується на корекції зору за допомогою контактних лінз і окулярів. Діагностує проблеми органу зору, допомагає підібрати потрібну модель і підказує, як правильно за нею доглядати.
Офтальмологічний кабінет Люксоптика в Білій Церкві
вул. Я. Мудрого, 40 (ТРК «Гермес»)на карті
Київська область
Лікар Стоматолог Воробйов Артем Володимирович на Doc.ua
Лікар стоматолог-терапевт, спеціалізується в області терапевтичної та ортопедичної стоматології: профілактика і гігієна порожнини рота, відбілювання зубної емалі, лікування карієсу, високоестетичні фотополімерні реставрації.
К'ю-Клінік (Q-Clinic)
вул. Жилянська, 30 ана карті
Подільськийм. Палац Спорту
Лікар Пульмонолог, Фтизіатр Воробйова Аліна Євгеніївна на Doc.ua
Аліна Євгенівна фтізіопульмонологом, займається читанням рентгенологічних знімків, лікуванням і диф. діагностика захворювань легенів (бронхіт, туберкульоз легенів, плеврит і т.д.) і неврологічних захворювань.
Санте
вул. Маршала Гречко, 1на карті
Подільськийм. Святошин
Лікар Лікар функціональної діагностики, Вертебролог, Невролог Белущенко Дмитро Сергійович на Doc.ua
Невролог першої категорії, фахівець з ЕНМГ (електронейроміографія). Крім того, проводить голкову ЕМГ, транскраніальную доплерографію, працює в такій області медицини, як вертеброневрологія.
Лікарська практика
Повторна консультація (протягом 3 місяців після первинного прийому) 30 хв. - 500 грн., Повторна консультація за результатами дообстеження (протягом 1 місяця після первинного прийому) 15 хв. - 250 грн.
вул. Назарівська, 13на карті
Шевченківськийм. Університет
Лікар Отоларинголог Семенюк Сергій Юрійович на Doc.ua
Лікар-отоларинголог першої категорії веде прийом дорослих і дітей, займається лікуванням гострих і хронічних станів носа, глотки, вуха, гортані. Пріоритетним напрямком роботи доктора є хірургія ЛОР-органів. Проводить видалення сторонніх тіл з вуха, горла чи носа, розкриває і дренує абсцеси, видаляє міцетоми, кісти і кістоподібні новоутворення придаткових пазух носа. Промиває мигдалини, витягує сірчані пробки
Медичний центр «Клініцист»
ул. Дегтяревская, 33 Ана карті
Шевченківськийм. Шулявська
Лікар Стоматолог Євтушенко Жанна Павлівна на Doc.ua
Лікар веде терапевтичний прийом. Проводить чистку порожнини рота, ремінералізацію зубів, лікування карієсу, герметизацію фісур, надає невідкладну допомогу при періодонтиті, проводить лікування кореневих каналів
SMAGA dental clinic, стоматологічна клініка
вул. Воскресенська, 12-Ана карті
Дніпровськийм. Лівобережна