Сторінка 426: Приватні лікарі в Києві

Дивитись клініки в Києві
Лікар Мамолог, Онколог Балицька Олена Вікторівна на Doc.ua
Онколог-мамолог Олена Вікторівна працює з доброякісними і злоякісними новоутвореннями грудної залози і мастопатіями. Лікар Балицька практикує як клінічний ординатір в провідній установі онкологічного профілю - Національному інституті раку. Веде наукову роботу під керівництвом найбільш авторитетного онколога-мамолога України Івана Смоланки. Володіє англійською мовою, регулярно відвідує українські та зарубіжні конгреси, конференції, семінари за своїм профілем. Є оперуючим онкологом
Лікар Невролог Мірошніков Олександр Олександрович на Doc.ua
Олександр Олександрович спеціалізується на діагностуванні та лікуванні захворювань, викликаних ураженнями центральної, периферичної нервової системи. Працює з захворюваннями генетичної, інфекційної, травматичною природи. Проводить терапію різних функціональних порушень
Лікар Гінеколог Гребінь Людмила Василівна на Doc.ua
Спеціаліст в напрямку консервативної і хірургічної терапії в гінекології, здійснює УЗД і подальше призначення лікування різних патологій (аменореї, міоми матки, дисплазії шийки матки).
Тельбін-Мед
Повторна консультація 400 грн
пр. Павла Тичини, 22на карті
Дніпровськийм. Лівобережна
Лікар Гастроентеролог Ковбасенко Олексій Валентинович на Doc.ua
Доктор Ковбасенко Олексій Валентинович є кваліфікованим гастроентерологом. Має великий досвід клінічної практики, включаючи терапію поєднаної патології. Олексій Валентинович має досвід роботи в якості керівника діяльністю медичного центру в Республіці Куба
Лікар УЗД-фахівець Соловйов Олексій Іванович на Doc.ua
Соловйов Олексій Іванович
Доктор Соловйов – завідувач відділу медицини плода клініки «Надія», эксперт з пренатального діагностування та медицини плода, включно з хірургією плода, співзасновник і керівник Клубу Перинатальних п'ятниць, засновник благодійної організації «Фонд медицини плода, Україна». Проводить УЗД при вагітності та інші процедури
Nativita (Натівіта), центр репродуктивної медицини
вул. Вишгородська, 45 А/6на карті
Подільський
Лікар Кардіолог Ганул Олена Валентинівна на Doc.ua
Лікар займається лікуванням і діагностикою захворювань серця. Олена Валентинівна допомагає пацієнтам з гіпертонічною, ішемічною хворобою, артеріальною гіпертензією, серцевою недостатністю, кардіоміопатією і т.д.
Into-Sana (Інто-Сана) на метро Лівобережна
вул. Р. Окіпної, 4Бна карті
Дніпровськийм. Лівобережна
Лікар Невролог, Педіатр Розумна Олена Борисівна на Doc.ua
Дитячий невролог вищої категорії, спеціалізується на лікуванні захворювань у дітей до 18 років. Проводить реабілітацію дітей із захворюваннями нервової системи.
Кіндер Лаб
Консультация невролога - 370 грн, консультация педиатра - 290 грн.
вул. Княжий Затон, 9на карті
Дарницькийм. Осокорки
Лікар Ендокринолог Сахарова Юлія Віталіївна на Doc.ua
Сахарова Юлія Віталіївна
У своїй практиці використовує авторські методики терапії дисфункцій ендокринної системи. Основні теми інтересів - впровадження в терапію лікування діабету інсулінових дозаторів (інсулінових помп) і моніторинг глікемії. Бере участь в клінічних випробуваннях. З 15.01.2018 року - молодший науковий співробітник в «Центр інноваційних медичних технологій НАН України»
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Пономаренко Оксана Леонідівна на Doc.ua
Гінеколог дитячий (перша категорія), лікує патології статевих органів, порушення менструального циклу. Проводить лікування (консервативне) функціональних кіст, а також роз'єднання синехій
Добробут «Лікувально-діагностичний центр»
вул. Сім'ї Ідзиковських, 3на карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Лікар Інфекціоніст, Гепатолог, Паразитолог Логінова Тетяна  Олексіївна на Doc.ua
Тетяна Олексіївна спеціалізується на проведенні лікувально-діагностичних і профілактичних заходів в боротьбі із захворюваннями інфекційної етіології. Здійснює консультативний прийом, виконує інтерпретацію лабораторних досліджень. Призначає специфічну терапію, яка допомагає впоратися з бактеріальною, паразитарною, вірусною патологією, уникнути хронічного перебігу захворювань і носійства патогенної флори.