Сторінка 420: Приватні лікарі в Києві

Дивитись клініки в Києві
Сьогодні, 18 Липня
Лікар Стоматолог Ткаченко Лідія Володимирівна на Doc.ua
Займається терапевтичною стоматологією, тобто вивченням хвороб в ротовій порожнині і їх подальшим лікуванням. Діагностує і лікує захворювання дентину, пульпи і зубної емалі. Також займається парадонтологією - лікуванням гінгівіту, пародонтиту, пародонтозу.
Формула
вул. Єжи Ґедройця, 2на карті
Печерськийм. Печерська
Лікар Кардіолог Олексіїнко Олена Іванівна на Doc.ua
Кардіолог здійснює електрокардіографію, моніторування ЕКГ і холтерівське моніторування артеріального тиску. Займається лікуванням аритмії, стенокардії, серцевої недостатності, ішемічної хвороби серця. Лікар також консультує спортсменів по частині граничних фізичних навантажень
Медіком (Medikom) на Печерську
вул. Василя Тютюнника, 37/1на карті
Печерськийм. Палац Україна
Лікар Гінеколог, Онколог, Ендокринолог, УЗД-фахівець Личутіна Наталія Леонідівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на акушерстві, гінекології та УЗД-діагностиці. Займається лікуванням таких захворювань, як: кольпіт, цервіцит, ектопія, хламідіоз, гонорея, кандидоз, дисплазія та інші. Еріка Леонідівна постійно удосконалює свої навички кваліфікації на курсах і семінарах. Веде прийом для пацієнтів з 16 років
Медіком (Medikom) на Оболоні
пр-т Героїв Сталінграда, 6 Дна карті
Оболонськийм. Оболонь
Медіком (Medikom) на Печерську
вул. Василя Тютюнника, 37/1на карті
Печерськийм. Палац Україна
Лікар Стоматолог Малиновська Тетяна Леонідівна на Doc.ua
Тетяна Леонідівна Малиновська стоматолог-терапевт вищої категорії, а також стоматолог-ортопед вищої категорії. В область професійних інтересів лікаря Малиновської входить лікування зубів, проведення естетичних реставрацій, лікування кореневих каналів. Також доктор Малиновська Т. Л. проводить ортопедичне лікування незнімними конструкціями, металокерамічними / керамічними незнімними конструкціями, конструкціями на імпланти.
Кравченко Медікал Центр
вул. Січових Стрільців (Артема) 5-Б, оф. 23на карті
Подільськийм. Лук'янівська
Лікар Травматолог, Ортопед Марциняк Степан Михайлович на Doc.ua
Марциняк Степан Михайлович
Лікар ортопед-травматолог виконує оперативне і консервативне лікування ортопедичної патології у дітей. Виправляє деформації колінних і тазостегнових суглобів, викривлення хребта, клишоногість. Допомагає при травмах і доброякісних пухлинах кістково-м'язової системи
Інститут травматології і ортопедії НАМН України
Чеховський провулок 7, 8-й поверх центр клітинноі терепііна карті
Шевченківськийм. Вокзальна
Лікар Дерматовенеролог Ященко Наталія Борисівна на Doc.ua
Лікар проводить консультативний прийом, з метою діагностики захворювань використовує метод дерматоскопії. Видаляє утворення на шкірі апаратом «Сургітрон». Лікує захворювання сальних залоз, сверблячі дерматози (нейродерміт, свербець), хронічні дерматози (псоріаз, червоний плоский лишай, ін.), алергодерматози, грибкові захворювання шкіри і нігтів (дерматомікоз, кандидоз, оніхомікоз), вірусні захворювання шкіри (герпес, бородавки), бактеріальні інфекції шкіри (стрепто-, стафілодермія)
Vita Medical (Віта Медікал) на Бальзака
вул. Оноре де Бальзака, 80на карті
Деснянськийм. Лісова
Лікар Психотерапевт, Психіатр, Сексопатолог Драговоз Володимир Юрійович на Doc.ua
ПУЛЬС на Троєщині
Подільськийм. Контрактова площа
Лікар Уролог, Андролог, УЗД-фахівець Тачко Олександр Вікторович на Doc.ua
Тачко Олександр Вікторович
21рік досвіду
Лікар уролог-андролог, кандидат наук з 2016 року. Проводить огляд, вивчення анамнезу та консультації по лікуванню захворювань урологічного профілю, призначає необхідне дообстеження, інтерпретує результати аналізів, УЗД. Призначає індивідуальний план лікування і рекомендації для профілактики захворювань.
Медичний центр «Медикс»
Повторная консультация — 300 грн.
вул. Урлівська, 30на карті
Дарницькийм. Осокорки
Лікар УЗД-фахівець Сосніна Марина Леонідівна на Doc.ua
21рік досвіду
М.Л. Сосніна УЗД-спеціаліст вищої категорії, лікар володіє всіма видами УЗ-діагностики у дітей та дорослих. Проводить ультразвукову діагностику органів малого таза, черевної порожнини, слинних залоз, сечостатевої системи та ін.
Медичний центр «Альфа-Віта»
пер. Нестеровский, 13/19 на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Терапевт Іванілова  Інна  Володимирівна на Doc.ua
21рік досвіду
Інна Володимирівна - лікар терапевт вищої категорії. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань органів дихання, серцево-судинної системи, органів ШКТ, органів сечостатевої системи. Лікар працює за принципами доказової медицини і міжнародних протоколів. Інна Володимирівна фахівець з організації та управління охороною здоров'я.
ПУЛЬС на Троєщині
вул. Радунська, 8/13на карті