Сторінка 415: Приватні лікарі в Києві

Дивитись клініки в Києві
Лікар Пульмонолог Харченко Тетяна Павлівна на Doc.ua
Пульмонолог вищої категорії з 17-річним досвідом роботи. Займається лікуванням патологій дихальних шляхів. Консультація фахівця необхідна і при хронічних захворюваннях, і при гострому їх періоді. Лікар приймає пацієнтів з 18 років.
Лікар Проктолог, Хірург Короленко Костянтин Владиславович на Doc.ua
Проводить консервативне та оперативне лікування захворювань товстої кишки, гриж, варикозного розширення вен нижніх кінцівок методами кріодеструкції, лігуванням латексними кільцями і т.д.
ЛіДіКо

Лидико: в консультацию включена ректороманоскопия.

вул. Михайла Коцюбинського, 8ана карті
Шевченківськийм. Університет
Виклик додому
Лікар Акушер-гінеколог, Репродуктолог, Гінеколог Стрелко Галина Володимирівна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог, репродуктолог вищої категорії, кандидат медичних наук, проводить лікування жіночого безпліддя, хвороб, що передаються статевим шляхом та інших патологій у жінок.
Медичний центр «Айвімед»
вул. Антонова, 2б ЖК «Шервуд»на карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Лікар Пульмонолог, Терапевт Тараленко Лідія Володимирівна на Doc.ua
Лідія Володимирівна діагностує, займається лікуванням терапевтичної, пульмонологічної патологій з бронхо-легеневими проявами. Проводить оцінку рентгенологічних дослідження, фібробронхоскопії, езофагогастродуоденоскопії, спірографії, ЕКГ, алергологічні дослідження. Постійно удосконалює знання відповідно до сучасних рекомендацій медицини, в тому числі що стосуються бронхіальної астми, кашльової форми ГЕРХ, хронічної обструктивної хвороби легень. Має високий рівень знань в антибіотикотерапії. Володіє методикою проведення та інте
Лікар Невролог Балаж Наталія Борисівна на Doc.ua
Балаж Наталія Борисівна
Лікар-невролог першої категорії займається діагностикою та лікуванням патологій хребта, полінейропатій, нейроінфекцій, хронічних судинних захворювань, остеохондрозів, радикулопатії і дегенеративних хвороб. Наталя Борисівна постійний учасник конференцій для підвищення кваліфікації за своєю спеціальністю
Лікар Терапевт, Пульмонолог Кричинська Ірина Вікторівна на Doc.ua
Ірина Вікторівна - провідний терапевт і пульмонолог, фахівець з лікування різного роду захворювань терапевтичного профілю. Проводить ряд діагностичних маніпуляцій, комплексну терапію хвороб внутрішніх органів. Володіє технікою плевральної пункції. Проводить електрокардіографію з розшифровкою
Into-Sana (Інто-Сана) на Подолі
вул. Нижній Вал, 49ана карті
Подільськийм. Поштова площа
Лікар Ендокринолог Григорян Давид Юрикович на Doc.ua
Давид Юрикович - фахівець в області лікування захворювань ендокринної системи. Лікар займається лікуванням цукрового діабету, патологій щитовидної залози, захворювань наднирників, гіперандрогенії, синдрому полікістозних яєчників і т.д. Приймає пацієнтів з 16 років.
Лікар УЗД-фахівець Калинчук Анна Михайлівна на Doc.ua
Проводить ультразвукову діагностику всіх органів і систем дорослих і дітей. Володіє методами сонографічного обстеження. Виконує обстеження новонароджених (в тому числі і недоношених).
Уніклініка
УЗД омт - 550грн
вул. Героїв Сталінграда, 4 корпус 4на карті
Оболонськийм. Оболонь
Лікар Офтальмолог Обмелько Оксана Володимирівна на Doc.ua
Офтальмолог, виконує всі види офтальмологічних досліджень, займається лікуванням будь-яких порушень зору, включаючи пошкодження зорового нерва.
Лікар Подолог Бекмурадова Айларов Батировна на Doc.ua
Лікар-подолог спеціалізується на лікуванні діабетичної стопи, медичному педикюрі з використанням лез, лікуванні врослих нігтів інструментальним методом, а також за допомогою постановки скоб і пластин