Сторінка 417: Приватні лікарі в Києві

Дивитись клініки в Києві
Лікар Мамолог, Хірург-онколог, Пластичний хірург Звєрєв Ігор Германович на Doc.ua
Ігор Германович - досвідчений мамолог і онколог, проводить всебічну терапію доброякісної і злоякісної патології молочної залози, включаючи оперативні втручання, реконструктивну пластику грудей. Регулярно бере участь в конференціях, які зачіпають питання раку грудей, пластичну і естетичну хірургію.
медичний центр «Проф Медікал»
Консультація первинна – 500 грн Консультація повторна – 470 грн
вул. Липківського, 25на карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Лікар Терапевт, Кардіолог Жаданова Оксана Миколаївна на Doc.ua
Оксана Миколаївна лікує захворювання, що виникають в кардіології і терапії. Лікар веде консультації, визначає оптимальну схему лікування, а також проводить деякі діагностичні процедури: електрокардіографію, добове моніторування ЕКГ і артеріального тиску і моніторування по Холтеру.
Into-Sana (Інто-Сана) на Подолі
Сокращенная консультация — 390 грн.
вул. Нижній Вал, 49ана карті
Подільськийм. Поштова площа
Into-Sana (Інто-Сана) на метро Лівобережна
вул. Р. Окіпної, 4Бна карті
Дніпровськийм. Лівобережна
Лікар Дерматолог Глухенький Борис Тихонович на Doc.ua
Глухенький Борис Тихонович
Доктор медичних наук
Лікар-дерматолог, професор, стаж роботи якого становить 62 роки. Проводить лікування захворювань шкіри, а також профілактичні процедури.
Лікар Хірург Добряков Костянтин Володимирович на Doc.ua
Костянтин Володимирович проводить оперативне лікування жовчнокам'яної хвороби, будь-яких гриж черевної стінки, резекції тонкої і товстої кишки, апендектомію, лапароскопічне розсічення спайок. Хірург позбавляє від таких захворювань, як пухлини шкіри і м'яких тканин, свищі прямої кишки, кіста куприка, гінекомастія
Агапіт на м. Позняки
вул. Мішуги, 2на карті
Дарницькийм. Харківська
Лікар Стоматолог Корнієнко Андрій Володимирович на Doc.ua
Займається ортопедичною, терапевтичною, хірургічною стоматологією. Професійні інтереси – видалення зубів, імплантація, реставрація, відбілювання, протезування, лікування каріозних пошкоджень зубів.
Лікар Ендокринолог, Сомнолог Зуєв Костянтин Олександрович на Doc.ua
Зуєв Костянтин Олександрович
Костянтин Олександрович - лікар-ендокринолог, сомнолог. Спеціалізується на сучасному лікуванні та діагностиці всіх видів ендокринних захворювань і порушень сну. Займається лікуванням цукрового діабету, токсичного і вузлового зоба, ожиріння, хропіння, апное, артеріальної гіпертензії, нефропатії, остеопорозу, чоловічого клімаксу, целіакії, атеросклерозу різних локалізацій, андропаузи, гірсутного синдрому, синдрому неспокійних ніг і ін. Проводить консультації з таких проблем, як : безсоння, скрегіт зубами уві сні, сонний ступор (параліч),
Лікар Дерматовенеролог Безвершенко Катерина Іванівна на Doc.ua
Безвершенко Катерина Іванівна
Лікар дерматовенеролог вищої категорії, кандидат медичних наук, ефективно лікує захворювання шкіри і слизових оболонок інфекційного характеру, а також проводить лікування таких хвороб - себореї, екземи, дерматиту, псоріазу та ін.
Лікар Ортопед-травматолог Галата Степан Мирославович на Doc.ua
Галата Степан Мирославович займається лікуванням і консультуванням при травмах, вроджених і набутих захворювань кістково-м'язової системи (плоскостопість, порушення постави, вікрівлення хребта), хронічних, гострих болях в суглобах, м'язах, спині.
Центр сучасної реабілітації
вул. Нагірна, 8/32на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
КДЦ Святошинського району, філіал №3
ул. Куренного Петра, 2на карті
Святошинськийм. Святошин
Лікар Стоматолог, Ортодонт Смага Катерина Олексіївна на Doc.ua
Займається терапевтичною стоматологією, надає послуги з пломбування зубів і зубних каналів, лікуванням від хвороб некаріозного характеру: гіпоплазії, флюорозу зубів, клиновидного дефекту, некрозу твердих тканин зубів, патологічного стирання зубів, гіперестезією зубів, ерозії емалі. Також лікує карієс і його ускладнення у вигляді періодонтиту, періоститу, пульпіту.
SMAGA dental clinic, стоматологічна клініка
вул. Воскресенська, 12-Ана карті
Дніпровськийм. Лівобережна
Лікар Пульмонолог, Фтизіатр Корчинська Марина Миколаївна на Doc.ua
Корчинська Марина Миколаївна
Марина Миколаївна — фтизіатр і пульмонолог вищої категорії, кандидат медичних наук. Виконує клінічний огляд, спірометрії, інтерпретацію даних лабораторних, рентгенологічних і функціональних методів дослідження (спірометрії, бодіплетизмографії, дифузійної здатності легень). Займається лікуванням гострого та хронічного бронхіту, бронхоектатичної хвороби, хронічного обструктивного захворювання легень, бронхіальної астми, саркоїдозу, бактеріальних і вірусних пневмоній та ін. Проводить прийом англомовних пацієнтів