Сторінка 419: Приватні лікарі в Києві

Дивитись клініки в Києві
Лікар Педіатр, Сімейний лікар Дума Алла Вікторівна на Doc.ua
Алла Вікторівна є фахівцем з дитячого харчування, також вона здійснює патронаж новонароджених. Займається лікуванням дітей, у яких діагностовано алергічні дерматити, хвороби за профілем гастроентерології, пульмонології. Доктор Дума надає супровід дітей при іноземних посольствах.
Медичний центр «ВЕРДЕ»
вул. Драгомирова, 16-Ана карті
Печерськийм. Звіринецька
Лікар Дієтолог Кириленко Олександра Євгеніївна на Doc.ua
Кандидат медичних наук, лікар-дієтолог, кардіолог, УЗД-фахівець, є автором програм "Здорове харчування", "Індивідуальний підхід до корекції ваги", автором численних статей по здоровому харчуванню, ультразвуковій діагностиці, профілактичній медицині і кардіології.
Лікар Ендокринолог, Подолог Вербівська Ганна Сергіївна на Doc.ua
Ендокринолог, має вищу категорію. Діагностує і лікує діабетичну нейропатію (діабет стопи) - широко поширене ускладнення цукрового діабету. "Діабет стопи" - це процес патологічних змін стоп, які мають вигляд кістково-суглобових уражень, гнійно-некротичних процесів, а також виразок. Причина їх виникнення - специфічні зміни в периферичних нервах, судинах, шкірних покривах, кістках і суглобах, а також м'яких тканинах.
Модерний діабетичний центр
вул. Зоологічна, 3дна карті
Шевченківськийм. Шулявська
Лікар Кардіолог, Лікар функціональної діагностики Кравченко Світлана Георгіївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується в таких напрямках, як: кардіологія, сімейна медицина, і функціональна діагностика. Веде прийом дорослих і дітей у віці від 3-х років, проводить консультативний прийом кардіологічних пацієнтів, ЕКГ діагностику дорослих і дітей, консультує з питань вакцинації і т. д.
Медичний центр «Ваш ЛІКАР» на Осокорках
вул. Єлизавети Чавдар, 2, оф. 1на карті
Дарницькийм. Осокорки
Лікар Гастроентеролог Буфан Марія Миронівна на Doc.ua
Буфан Марія Миронівна
Марія Миронівна спеціалізується на лікуванні гастроентерологічних хворих. Проводить діагностику та лікування патології печінки, кислотозалежних захворювань органів травлення, жовчно-видільної системи, підшлункової залози та кишківника.
Лікар Хірург Шкарбан Віктор Павлович на Doc.ua
Шкарбан Віктор Павлович
Доктор медичних наук
Провідний спеціаліст з лікування злоякісних і доброякісних захворювань підшлункової залози, в тому числі нейроендокринних. Більше 15 років оперує при раку підшлункової залози. Розробляє тактику лікування при виявленні кісти підшлункової залози, а також при хронічному панкреатиті. Практикував в провідних європейських центрах лікування пухлин підшлункової залози, тому спирається виключно на сучасні Європейські та Американські протоколи лікування. Повною мірою володіє новітніми методиками лапароскопічних і ендоскопічних операцій н
Національний інститут хірургії і трансплантології ім. О.О. Шалімова НАМН України
вул. Героїв Севастополя, 30на карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Лікар Терапевт Бубирьова Ганна Миколаївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на лікуванні, діагностиці та профілактиці захворювань внутрішніх органів. Володіє всіма необхідними практичними навичками: збір скарг, анамнестичних даних, перкусія, аускультація, пальпація і вимірювання артеріального тиску
Into-Sana (Інто-Сана) на Дніпровській Набережній
вул. Дніпровська набережна, 25на карті
Дарницькийм. Осокорки
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Гінеколог, Репродуктолог Васьковська Ірина В'ячеславівна на Doc.ua
Спеціалізується на загальній гінекології - лікує різні порушення циклу, патологічний клімакс, безпліддя. Проводить різні ультразвукові дослідження, в тому числі УЗД при вагітності, кольпоскопію, радіохвильову терапію, лазерну вапоризацію
Лікар Дерматовенеролог Вінницька Оксана Вікторівна на Doc.ua
Спеціаліст в області дерматовенерології. В своїй професійної діяльності концентрується на лікуванні дерматовенерологічних захворювань, керуючись у своїй діяльності сучасними медичними технологіями
Медичний центр «Альфа-Віта»
Повторный прием — 400 гривен.
пер. Нестеровский, 13/19 на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Ревматолог, Терапевт Іванищенко Мирослава Станіславівна на Doc.ua
Лікар-ревматолог другої категорії і терапевт першої категорії спеціалізується на терапевтичній ревматології. Лікар проводить амбулаторне спостереження за пацієнтами, підбір індивідуальних схем лікування для хворих з бронхолегеневою, серцево-судинною, гастроентерологічною патологіями, лікує системні захворювання сполучної тканини