Сторінка 419: Приватні лікарі в Києві

Дивитись клініки в Києві
Сьогодні, 18 Липня
Лікар Стоматолог Литвиненко Олександр Миколайович на Doc.ua
Олександр Миколайович більше 25 років медичної практики присвятив ортопедичного лікування зубів. Він займається установкою пломб, вкладок (діоксид-цирконієвих, металевих, керамічних), знімних / незнімних, пластмасових протезів, вінірів, бюгельних протезів на атачмент або кламера.
Діамант Дент
просп. Героїв Сталінграду, 8на карті
Оболонськийм. Оболонь
Лікар Офтальмолог Костьєва Марина Миколаївна на Doc.ua
Марина Миколаївна займається підбором м'яких контактних лінз, очкової корекції світових виробників з метою корекції короткозорості, далекозорості та ін.
Офтальмологічний кабінет Люксоптика ТРЦ Комод
вул. Луначарського, 4 (ТРЦ «Комод», буква «А»)на карті
Дніпровськийм. Лівобережна
Лікар Педіатр Самойлова Ірина Павлівна на Doc.ua
Лікар вищої категорії з великим практичним досвідом роботи, успішно лікує хвороби верхніх дихальних шляхів і шлунково-кишкового тракту у дітей.
Лікувально-діагностичний центр «Алое плюс» (Алое+)
вул. Харківське шосе, 11на карті
Дніпровськийм. Дарниця
Лікар Стоматолог Остапенко Олена Олександрівна на Doc.ua
Остапенко Олена Олександрівна
Доцент кафедри хірургічної стоматології Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця. Видаляє зуби, проводить гемісекцію і резекцію коренів, парадонтологічні операційні втручання, пластику вуздечок губ і язика.
Орто-МЕДИНА на Р. Окіпної
Шевченківськийм. Шулявська
Лікар Отоларинголог Яремчук Світлана Едуардівна на Doc.ua
Яремчук Світлана Едуардівна
Доктор медичних наук
Пріоритетними напрямками роботи лікаря є діагностика і лікування хропіння і апное, гострих і хронічних стенозів гортані, патології верхніх дихальних шляхів. У практиці успішно застосовує як консервативні, так і хірургічні методи лікування ЛОР-захворювань. Лікар успішно поєднує практичну і наукову роботи, захистила кандидатську і докторську дисертації. Постійно вдосконалює свої знання і знаходить нові навички, беручи участь в роботі українських і зарубіжних наукових конференцій.
Кафедра сучасної медицини
Повторный прием — 1200 грн.
вул. Степана Руданського, 3ана карті
Святошинськийм. Берестейська
Лікар Психотерапевт, Рефлексотерапевт, Психіатр Шавлукевич Ната Ярославівна на Doc.ua
Практикуючий лікар-психіатр і психотерапевт вищої категорії, спеціалізується на аналітично орієнтованій психотерапії, лікуванні захворювань нервової системи за допомогою рефлексотерапевтичних методик.
Достомед
вул Кіквідзе 28ана карті
Печерськийм. Звіринецька
Лікар Стоматолог, Стоматолог-хірург, Імплантолог Турі Михайло Васильович на Doc.ua
Тури Михайло Васильович — хірург-стоматолог вищої категорії, хірург-імплантолог. Проводить лікування усіх видів видалення зубів (просте, атипове зубів мудрості), цистектомії, видалення новоутворень (доброякісних) хірургічні втручання з ортопедичними показаннями; імплантація зубів; хірургічне лікування захворювань тканин пародонта
32 Дент
пр-т Перемоги, 15на карті
Шевченківськийм. Політехнічний інститут
Лікар Хірург Ніконова Ольга Олександрівна на Doc.ua
Доктор Ніконова О.А. є висококваліфікованим лікарем-хірургом, фахівцем з лапароскопічної і абдомінальної хірургії, хірургії ожиріння, гінекомастії і гіпергідрозу. Ольга Олександрівна виконує широкий спектр сучасних мініінвазивних операцій.
Vip Тест (Віп Тест)
схема лечения оплачивается отдельно: проктолог 300грн, хирург 250 грн. повторная консультация: проктолог 270 грн., хирурга 250 грн.. Аноскопия 250грн.
вул. Бджілки, 4на карті
Дарницькийм. Позняки
Лікар Терапевт, Гастроентеролог, Гепатолог Шипулін Вадим Петрович на Doc.ua
Шипулін Вадим Петрович
Доктор медичних наук
Досвідчений гастроентеролог, терапевт, Заслужений лікар України, має вищу категорію, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри внутрішніх хвороб НМУ ім. А. А. Богомольця. Консультація професора Шипуліна проводиться тільки після попередньої консультації його асистента Неверовського Артема Валерійовича. Це обов'язкова умова професора Шипуліна. Займається лікуванням захворювань печінки, шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної системи, дихальної системи, підшлункової залози
Сучасна медицина, медичний центр
ул. Метрологическая, 44на карті
Голосіївськийм. Теремки
Лікар Хірург, Уролог Стеценко Валерій Олександрович на Doc.ua
Лікар-уролог вищої категорії виконує хірургічне та медикаментозне лікування запальних процесів сечовидільної системи. Проводить діагностику доброякісних захворювань передміхурової залози, хвороб, що передаються статевим шляхом та інших патологій чоловічих статевих органів. Доктор - постійний учасник міжнародних медичних форумів і конференцій
ПоліКлініка на Привокзальній (Моя клініка)
вул. Привокзальна, 14на карті
Дарницький