Сторінка 408: Приватні лікарі в Києві

Дивитись клініки в Києві
Сьогодні, 17 Липня
Лікар Андролог, Сексолог, Уролог, УЗД-фахівець Манжура Олександр Іванович на Doc.ua
Лікар уролог, андролог, сексолог. Має багаторічний досвід в лікуванні інфекцій, що передаються статевим шляхом, в тому числі ускладнених випадків. Проводить діагностику і лікування захворювань статевої сфери чоловіків.
КДЦ Шевченківського району, філіал №2
вул. Пимоненка, 10на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Остеопат, Ортопед, Травматолог Мішкін Артем Олегович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на остеопатії, ортопедії і травматології. Не працює з переломами, забоями і відкритими травмами. Проводить консультативний прийом, огляд, сеанс остеопатії і підбирає схему лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: артрит, артроз, біль у спині, біль в шиї. Веде прийом для дітей від народження
Центр здоров'я спини і суглобів «Стаміна»
м. Київ, пр-т Лобановського, 6Ана карті
Солом'янськийм. Деміївська
Лікар Офтальмолог Арьян Саназ  на Doc.ua
Дитячий офтальмолог допомагає пацієнтам зі скаргами на різь і дискомфорт в очах, запальними процесами повік, надмірною сльозоточивістю, погіршенням зору. Виконує широкий спектр діагностичних і лікувальних процедур (визначення гостроти зору, витяг чужорідних тіл, вимірювання внутрішньоочного тиску та ін.)
Френдлік, дитяча клініка на Каховській
Консультация офтальмолога с комплексной диагностикой – 700 грн.
ул. Каховская, 60 на карті
Дніпровськийм. Лівобережна
Лікар Дерматолог, Косметолог Дудікова Катерина Володимирівна на Doc.ua
Лікар дерматолог-косметолог, фахівець лазерних методик. Викладала в Вінницькому національному медичному Університеті. Катерина Володимирівна займається лікуванням старіння, зморшками, збільшеними порами на обличчі. Клієнти можуть звертатися до неї за проведенням ударно-хвильової терапії, безопераційної лазерної ліпосакції, видаленням шрамів
Клініка лазерної косметології Лікаря Дудікової
вул. Новоселицька, 10на карті
Печерськийм. Печерська
Лікар Лікар функціональної діагностики, Кардіолог, Терапевт Музиченко Світлана Вікторівна на Doc.ua
Світлана Вікторівна - кардіолог, терапевт, лікар функціональної діагностики. Проводить діагностику і лікування пацієнтів з терапевтичними захворюваннями, проблемами серцево-судинної системи. Лікар застосовує сучасні методи діагностики та лікування широкого спектру хвороб серця і судин. Світлана Вікторівна виконує функціональну діагностику: електрокардіографію, добове моніторування артеріального тиску
Євромед
повторная консультация — 250 грн.
ул. Ярослава Ивашкевича, 6/8Ана карті
Оболонь
Лікар Педіатр, Сімейний лікар Кусевіч Оксана Ігорівна на Doc.ua
Має досвід роботи дільничним педіатром в поліклініці і приватній клініці. Надає консультації для дітей від немовлят до 18 років. Також консультації на виїздах невідкладної швидкої допомоги в приватній клініці. Має досвід роботи в дитячих оздоровчих центрах
Медлайн, медичний центр
пр-т Героїв Сталінграду, 20на карті
Шевченківськийм. Тараса Шевченка
Лікар Стоматолог Тишина Ольга Сергіївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на загальній стоматології. Займається професійним чищенням зубів за допомогою різних методик, проводить своїм пацієнтам установку пломб, протезування зубів і їх реставрацію у випадках будь-якої складності. Лікує найпоширеніші захворювання зубів, включаючи карієс, гінгівіт, пародонтоз, здійснює чистку кореневих каналів
Burov Clinic (Стоматологічна клініка)
вул. Вадима Гетьмана 1Вна карті
Солом'янськийм. Шулявська
Лікар Офтальмолог Жабоєдова Наталія Валеріївна на Doc.ua
Наталія Валеріївна - кваліфікований фахівець в галузі офтальмології, автор наукових статей. Проводить повну первинну діагностику зору і комплексне лікування захворювань, пов'язаних з порушенням зорової системи. Також лікар виконує лазерну корекцію зору і коагуляцію сітківки, консультує по підбору контактних лінз
Медичний центр «Зір сто процентів»
вул. Дніпровська набережна, 23на карті
Дарницькийм. Осокорки
Лікар Стоматолог-хірург Боксер Станіслав Леонідович на Doc.ua
Станіслав Леонідович спеціалізується в області сучасної хірургічної, ортопедичної стоматології та стоматології загального профілю. Авторству Станіслава Леонідовича належить 15 наукових статей, 10 тез, 1 стендова доповідь на конгресі з міжнародною участю і патентні права на 2 винаходи. Також доктор веде прийом англо-і франкомовних пацієнтів
Bremen (Бремен)
вул. Гоголівська, 39на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Виклик додому
Лікар Стоматолог Бублик Олена Миколаївна на Doc.ua
В роботі використовує сучасні апарати для лікування каріозних пошкоджень зубів. Вважає за краще використовувати техніку «Сендвіч» (використовуючи склоіномірні цемент і композит) для пломбування каріозних порожнин. Також займається переліковування кореневих каналів, готує зуби до протезування.
Імперіал
вул. Драгоманова, 31 бна карті