Сторінка 403: Приватні лікарі в Києві

Дивитись клініки в Києві
Сьогодні, 17 Липня
Лікар УЗД-фахівець, Репродуктолог, Гінеколог-ендокринолог, Гінеколог, Акушер-гінеколог Сафіна Світлана Михайлівна на Doc.ua
Світлана Михайлівна спеціалізується на діагностиці та лікуванні гінекологічних патологій. У сферу її професійних інтересів входять: гінекологічна ендокринологія, лікування безпліддя, оперативна гінекологія, гістероскопічні операції тощо.
Консультативно-діагностичний центр Шевченківського району
вул. Саксаганського, 100на карті
Шевченківськийм. Університет
Лікар Сімейний лікар, Терапевт Карташова Катерина Миколаївна на Doc.ua
Карташова Катерина Миколаївна
Доктор займається лікуванням захворювань в гастроентерології, кардіології та пульмонології. Катерина Миколаївна регулярно відвідує курси і семінари по підвищенню кваліфікації в Україні та за кордоном. Досконало володіє українською, російською та англійською мовами, може вести прийом іноземних громадян. Серед професійних інтересів Катерини Карташовій - психосоматична медицина і гомотоксикологія.
Американський медичний центр
вул. Бердичівська, 1на карті
Шевченківськийм. Політехнічний інститут
Лікар Реабілітолог, Масажист Галушка Юрій Олексійович на Doc.ua
Масажист-реабілітолог приймає дорослих пацієнтів і дітей від семи років. Володіє різними лікувально-реабілітаційними техніками масажу (міофасціальний, класичний, спортивний, лікувально-профілактичний, антицелюлітний, лімфодренажний, медовий та інші). Спеціаліст в області бальнеології та СПА-процедур. Має навички роботи на апаратах УВТ (ударно-хвильова терапія) і МІО-стимуляції. Консультант по програмам корекції фігури
ЕТС REHABILITATION
вул. Генерала Шаповала (Механізаторів), 2на карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Лікар Сімейний лікар Тарковська Оксана Вікторівна на Doc.ua
Лікар широкого профілю, відмінний діагност, фахівець з індивідуальним підходом до кожного пацієнта. Знає вікові особливості своїх хворих, враховує при призначенні лікування спосіб життя, психологічні характеристики, переносимість лікарських засобів та ін. Проводить діагностику і лікування пацієнтів із захворюваннями дихальних шляхів, шлунково-кишкового тракту, ендокринної, серцево-судинної систем, порушенням обміну речовин і іншою патологією .
ФармаКлінік
вул. Бойчука, 1/2на карті
Печерськийм. Звіринецька
Лікар Стоматолог Лукашик Ірина Степанівна на Doc.ua
Ірина Степанівна лікар стоматолог-ортопед, виконує лікування і профілактику захворювань порожнини рота, а також реставрацію, чистку і відбілювання зубів, проводить ендодонтичні процедури. Також є лікарем-консультантом компанії «Colgate».
Клуб 32
ул. Ак. Вильямса, д. 15, кор. 3на карті
Теремки-2м. Іподром
Лікар УЗД-фахівець, Радіолог Хомутов Дмитро Володимирович на Doc.ua
Спеціалізується на проведенні УЗД всіх органів і систем. У зону професійних інтересів входить також лікування статевих інфекцій, хвороб передміхурової залози, статевого члена, хвороб нирок, сечового міхура, еректильної дисфункції. Даний фахівець також веде англомовний прийом
Лікарська практика
вул. Назарівська, 13на карті
Шевченківськийм. Університет
Лікар Кардіолог, Терапевт Добрянський Євгеній Ярославович на Doc.ua
Здійснює діагностику, лікування і ведення кардіологічної і терапевтичної патології, включаючи комплексні і комбіновані проблеми. Дотримується принципів доказової медицини, орієнтується на медичні стандарти Європи і США. Веде прийом російською, українською"&" та англійською мовами.
Достомед
вул Кіквідзе 28ана карті
Печерськийм. Звіринецька
Виклик додому
Лікар Пластичний хірург, Мамолог Якобчук Андрій Анатолійович на Doc.ua
Доктор Якобчук А.А. виконує всі реконструктивні та естетичні операції в хірургії, включаючи операції на молочній залозі, операції на обличчі та інших областях тіла. Учасник телепроектів «За Живе», «Поверніть мені красу» СТБ; «Говорить Україна» ТРК Україна; постійний автор блогу ТСН.ua; «Обозреватель»; «Forbes woman».
Клініка Гармонія
вул. Пимоненка, 8на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Уролог Щербак Євгеній Володимирович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на урології. Проводить пальцеве ректальне дослідження, масаж простати, взяття мазків (уретри, цервікального каналу, піхви), інстиляції уретри і сечового міхура, блокаду сім'яного канатика, катетеризацію сечового міхура, заміну цістостоміческого дренажу. Лікує такі захворювання і патології, як: уретрит, цистит, простатит, пієлонефрит, доброякісна гіперплазія простати
«Персомед» на Великій Васильківській
вул. Велика Васильківська, 132на карті
Голосіївськийм. Либідська
Лікар Акушер-гінеколог Ринда-Дзюрій Наталія Анатоліївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на лікуванні та діагностиці гормональних порушень, патології шийки - матки, порушення менструального циклу і клімактеричного періоду.
Євмакс на Щербакова
вул. Щербакова, 52на карті