Сторінка 400: Приватні лікарі в Києві

Дивитись клініки в Києві
Сьогодні, 17 Липня
Лікар Дерматовенеролог Ізваріна Алла Андріївна на Doc.ua
Дерматовенеролог спеціалізується на діагностиці та лікуванні широкого спектру захворювань шкіри, відмінно орієнтується в сучасних варіантах діагностики та лікуванні хвороб, що передаються статевим шляхом. Займається лікуванням дерматитів, псоріазу, екземи, себореї, піодермії, розацеа, алопецій, грибкових захворювань шкіри, нігтів, волосся та іншої патології
Санте
повторная консультация — 390 грн.
вул. Маршала Гречко, 1на карті
Подільськийм. Святошин
КДЦ Шевченківського району, філіал №5
вул. Данила Щербаковського, 70на карті
Шевченківськийм. Сирець
Лікар Уролог Коваленко Володимир Володимирович на Doc.ua
Коваленко Володимир Володимирович
Доктор медичних наук
Лікар-уролог з досвідом роботи більше 35 років в професійну сферу інтересів якого входить діагностика і лікування доброякісної гіперплазії передміхурової залози, хронічного простатиту, зниження потенції, всіх видів порушення лібідо.
Фітнес еволюшион
бульвар Леси Украинки, 20на карті
Печерськийм. Кловська
Лікар Акушер-гінеколог, Ендоскопіст, Гінеколог Пустоваров Сергій Юрійович на Doc.ua
Лікар вищої категорії, досвід роботи якого становить 30 років. Проводить гістероскопію: діагностичну, діагностичну з проведенням біопсії, а також гістерорезектоскопію.
Медична династія
ул. Е. Пчилки, 3 ана карті
Дарницькийм. Позняки
Лікар Кардіолог Перепека Ірина Анатоліївна на Doc.ua
Перепека Ірина Анатоліївна
Ірина Анатоліївна - педіатр, провідний науковий співробітник, провідний спеціаліст. Заслужений лікар України. Проводить діагностику і лікування пацієнтів із захворюваннями серцево-судинної системи, передопераційну підготовку кардіологічних пацієнтів, ведення післяопераційних пацієнтів. Займається великою консультативною роботою в областях України. Лікує вроджені та набуті захворювання серцево-судинної системи
Харт Лайф Хоспітал
вул. Амосова, 6, 4 поверхна карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Лікар Кардіолог Базелінський Володимир Миколайович на Doc.ua
Лікар-кардіолог вищої категорії. Володіє сучасними способами лікування захворювань серця і судин. Займається лікуванням серцевої недостатності, порушення серцевого ритму, гіпертонічної хвороби і т.д.
Лікар Пульмонолог Нековаль Вікторія Вікторівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на пульмонології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Займається лікуванням бронхіальної астми, хронічного бронхіту, пневмонії, плевриту.
Лікар Стоматолог Хльобас Світлана Василівна на Doc.ua
В область професійних інтересів Світлани Василівни входить лікування каріозних / некаріозних уражень, періодонтиту, пульпіту, патологічної стертості зубів. Доктор Хлебас займається розробкою сучасних методів профілактики хвороб ротової порожнини.
Стаміл
вул. Бердичівська, 1на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Терапевт Кот Ірина Петрівна на Doc.ua
Кот Ірина Петрівна
Лікар є фахівцем в лікуванні, діагностиці та профілактиці захворювань внутрішніх органів. Володіє всіма необхідними практичними навичками: від основ, таких як збір анамнезу, до перкусії, аускультації, пальпації, вимірювання артеріального тиску
Into-Sana (Інто-Сана) на Дніпровській Набережній
Сокращенная консультация — 390 грн.
вул. Дніпровська набережна, 25на карті
Дарницькийм. Осокорки
Лікар Стоматолог Чуганский Ігор Володимирович на Doc.ua
Стоматолог-хірург. Проводить дентальну імплантацію, видалення зубів будь-якого ступеня складності, гінгівопластика - пластику ясенного контуру.
Естетика
Повторний прийом – 240 грн
вул. Миколи Лєскова, 3на карті
Печерськийм. Кловська
Лікар Отоларинголог Нечипоренко Павло Віталійович на Doc.ua
Павло Віталійович веде консультативний прийом дітей і дорослих. Доктор лікує гострі та хронічні патології ЛОР-органів: синусит, аденоїдит, хронічний риніт, гострий і хронічний ларингіт, гострий і хронічний отити та інші хвороби зовнішнього і середнього вуха, доброякісні та злоякісні пухлини ЛОР-органів, гостру сенсоневральну туговухість. Спеціалізується на мікрохірургії вуха (санірующі і слухополіпшуючі операції). Виконав більше 3000 операцій вищої категорії складності на ЛОР-органах. Є автором понад 100 друкованих праць в провідних мед
Віта Медікал (Vita Medical) на Шулявці
вул. Дегтярівська, 33Бна карті