Сторінка 399: Приватні лікарі в Києві

Дивитись клініки в Києві
Сьогодні, 3 Червня
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець, Гінеколог-ендокринолог Хохуля Жанна Сергіївна на Doc.ua
Жанна Сергіївна веде диспансерну групу хворих по гінекологічному профілю, веде прийом як репродуктолог: обстежує пари, допомагає в плануванні вагітності, займається індивідуальним підбором контрацептивів. Також встановлює внутрішньоматкові системи, проводить лікувально-діагностичне вишкрібання, аспірацію порожнини матки.
Лікар Подолог Бабенко Наталія Василівна на Doc.ua
Наталія Василівна вже більше 15 років займається усуненням проблем шкіри стоп і нігтів. Проводить лікування запальних процесів і грибкових уражень, корекцію і видалення врослого нігтя, спеціальну обробку тріщин, використовуючи хірургічний і апаратний методи
Лікар Гінеколог, Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Гінеколог-ендокринолог Давідкевич Анжела Валеріївна на Doc.ua
Анжела Валеріївна займається всебічним наглядом за здоров'ям жіночої репродуктивної системи. Проводить профілактичні огляди і консультування, диспансерне спостереження пацієнток з гінекологічними патологіями, супровід вагітності та ін.
Лікар Подолог Саченко Ян Вікторович на Doc.ua
Саченко Ян Вікторович
Лікар другої категорії
Лікар-подолог, спеціалізується на лікуванні врослих нігтів, встановленні корекційних систем, реставрації деформованої нігтьової пластини, протезуванні нігтів, медичному педикюрі, лікуванні тріщин стоп. Веде прийом дорослих і дітей.
Лікар Алерголог, Дерматолог Ярошенко Марія Олександрівна на Doc.ua
Марія Олександрівна веде пацієнтів з шкірними захворюваннями (псоріаз, екзема, грибкові та бактеріальні інфекції шкіри) і алергічними захворюваннями (алергічні дерматити, алергічні риніти, кон'юнктивіти, бронхіальна астма алергічного генезу, харчова алергія, харчова нестерпність). Проводить дерматоскопію, алергічні тести (прик-тести, патч-тести)
Лікар Отоларинголог, Сурдолог Баліна Наталія Павлівна на Doc.ua
Наталія Павлівна проводить діагностику і лікування сенсоневральної і кондуктивної приглухуватості дорослих і дітей, реабілітацію приглухуватості і глухоти, підбір і комп'ютерну настройку слухових апаратів.
Лікар Мамолог, Онколог, Хірург Бабенко Костянтин Петрович на Doc.ua
Висококваліфікований фахівець з колосальним і успішним досвідом роботи. Мамолог і онкохірург вищої категорії. Проводить радикальні органозберігаючі операції, мастектомії в різних модифікаціях, одномоментні і відстрочені пластики молочних залоз. Автор наукових статей з проблем онкомаммологіі
Медичний центр «Медикс»
Повторная консультация — 300 грн.
вул. Урлівська, 30на карті
Дарницькийм. Осокорки
Лікар Ендокринолог Мазурик Олена Миколаївна на Doc.ua
Сфера професійних інтересів доктора Мазурик Е.Н. включає комплексне ведення пацієнтів з обома типами діабету, ожиріння, метаболічний синдром, патологіями наднирників, порушеннями в функції щитовидної залози, гінекологічними ендокринними порушеннями.
Лікар Невролог Лозовий Юрій Володимирович на Doc.ua
Лікар-невролог другої категорії виконує неврологічне обстеження, призначає профілактичний / лікувальний масаж, медикаментозні блокади, постізометричну релаксацію. Також проводить мануальну діагностику і лікування
Лікар Отоларинголог Михайлова Ольга Володимирівна на Doc.ua
Лікар-отоларинголог приймає дорослих і дітей з 6-ти років із захворюваннями ЛОР-органів. Надає екстрену і планову допомогу. Виконує такі хірургічні маніпуляції і процедури, як: пункція верхньощелепної пазухи, припікання лімфоїдних гранул глотки, радіохвильова точкова коагуляція слизової глотки і корекція судин при рецидивуючих носових кровотечах, резекція кісти піднебінної мигдалини, продування слухової труби по Політцеру і ін.
КДЦ Святошинського району, філіал №3
ул. Куренного Петра, 2на карті