Сторінка 402: Приватні лікарі в Києві

Дивитись клініки в Києві
Сьогодні, 17 Липня
Лікар Дерматовенеролог, Косметолог, Дерматолог Моїсеєва Олена Віталіївна на Doc.ua
Займає посаду головного лікаря в клініці «Анкор». Входить в журі конкурсу косметологів «Перлина майстерності».
Анкор, медична косметологія
бул. Дружби Народів, 14-16на карті
Печерськийм. Звіринецька
Лікар Невролог, Рефлексотерапевт, Лікар нетрадиційної медицини Мацишін Віктор Сергійович на Doc.ua
Віктор Сергійович є засновником клініки «Аюрведа 192». Займається традиційної (рефлексотерапія, неврологія), нетрадиційною медициною (аюрведичне вчення). Практикує техніки Су джок (голковколювання в точки стопи, кисті), панчакарма (позбавлення від шлаків). Володіє різними техніками діагностики: електропунктурою, пульсодіагностикою, іридодіагностикою.
Аюрведа 192 на Солом'янці
Консультация как врача-невролога – 200 грн, как врача нетрадиционной медицины – 600 грн.
пр. Воздухофлотский 9, каб. 100на карті
Солом'янкам. Вокзальна
Аюрведа 192 на Позняках
ул. Драгоманова, 40 Ена карті
Позняким. Харківська
Лікар Хірург, Ендокринолог Ульянченко В'ячеслав Михайлович на Doc.ua
Лікар-ендокринолог, хірург (вища категорія), проводить УЗД і ТАПБ (пункційну біопсію) щитовидної залози з метою лікування різноманітних патологій щитовидної залози.
Виклик додому
Лікар Хірург Іванов Ігор Анатолійович на Doc.ua
Іванов Ігор Анатолійович
Лікар-хірург (вища категорія), спеціалізується на абдомінальній хірургії, проктології, флебології. Проводить лапароскопічну холецистектомію, герніопластику, лапароскопічне ушивання перфорації шлунка, 12-палої кишки, а також операції на шлунку, прямої, товстій кишки та ін.
Дорожня клінічна лікарня №1
вул. Михайла Коцюбинського, 8ана карті
Шевченківськийм. Університет
Виклик додому
Лікар Стоматолог Кравцов Руслан Васильович на Doc.ua
Руслан Васильович спеціалізується на професійній гігієні, реставрації фронтальних/бічних зубів, на ендодонтичному лікуванні (використовуючи мікроскоп). Доктор Кравцов для кожного пацієнта складає комплексний план лікування.
Стаміл
вул. Бердичівська, 1на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Стоматолог-хірург Логвиненко Ірина Петрівна на Doc.ua
Логвиненко Ірина Петрівна
Кандидат медичних наук, лікар-стоматолог, щелепно-лицьовий хірург вищої категорії, займається проведенням оперативних втручань на щелепно-лицьовому апараті при різних вадах розвитку, травмах, естетичних дефектах і т.д.
Мед-Б'юті
пр-т В. Лобановського, 17на карті
Шевченківськийм. Шулявська
Лікар Стоматолог Цехоцький Андрій Васильович на Doc.ua
Займає посаду головного лікаря в клініці "Оптима". Лікар-стоматолог першої категорії, веде змішаний стоматологічний прийом, лікує стоматит, карієс, глосит, пародонтоз, пульпіт, ерозію зубів і ін. Лекції, семінари та майстер-класи з реставраціям, ендодонтії, імплантації, протезуванні протягом з 2003 по 2015 рр.
Оптіма
Лечениеглубокого кариеса - от 500 грн.
вул. Маршала Якубовського, 4на карті
Голосіївськийм. Іподром
Лікар Офтальмолог Ковальчук Наталія Ярославівна на Doc.ua
Офтальмолог, спеціалізується на проведенні інноваційних методів діагностики патологій очей, здійснює лікування хвороб сітківки та зорового нерва (судинних). Регулярно бере участь в тематичних тренінгах, симпозіумах і конференціях.
Інститут серця, Альфа Медика
вул. Братиславська, 5ана карті
Дніпровськийм. Чернігівська
Лікар УЗД-фахівець, Гастроентеролог, Кардіолог, Дієтолог Богонос Богдан Васильович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на гастроентерології, кардіології, дієтології, ультразвукової діагностики. Проводить консультативний прийом, огляд, УЗД-діагностику, електрокардіографію, підбирає схему лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: грип, бронхіт, серцева недостатність, ангіна, діабет та інші
Доступний лікар
Консультативный прием гастроэнтеролога - 450 грн., консультативный прием диетолога - 700 грн.
вул. Кудрявська, 31/33на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Діагностичний центр «Неомедік»
ул. Сагайдачного, дом 10/5 на карті
Подільськийм. Контрактова площа
Лікар Стоматолог Савчук Ігор Юрійович на Doc.ua
Савчук Ігор Юрійович
Ігор Юрійович спеціалізується на загальній стоматології, щелепно-лицьовій хірургії, імплантології. Виконує всі види стоматологічних маніпуляцій: від терапії карієсу і відбілювання зубів до протезування і постановки імплантів.
S.I.Y.Dental
Консультація лікаря-стоматолога - 300 грн; Консультація лікаря-стоматолога більше 30 хвилин - 500 грн.
пр-т Лобановського, 4-Вна карті
Шевченківськийм. Либідська