Сторінка 16: Ортодонти в Києві

Лікар Ортодонт Артемюк Олег Олегович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на ортодонтії. Проводить встановлення преортодонтичних трейнерів, ортодонтичних апаратів першого, другого і третього рівнів складності; брекет-системи: металеві, керамічні, сапфірові, самолігуючі, лінгвальні різних модифікацій; мікроімплантів у компоненті ортохірургії
32 Дент
пр-т Перемоги, 15на карті
Шевченківськийм. Політехнічний інститут
Лікар Ортодонт, Стоматолог Раухі Альшалалда  на Doc.ua
Лікар-стоматолог, цілком спеціалізується на ортодонтичній стоматології. Здійснює корекцію прикусу і неправильно розташованих зубів (кривих, нерівних, щілин між зубами), застосовуючи ортодонтичні апарати.
Лікар Стоматолог, Ортодонт Пономаренко Валентина Сергіївна на Doc.ua
Олександр Миколайович спеціалізується на ортопедичній стоматології та імплантології. Проводить синус-ліфтинг, кісткову пластику, протезування безметалевими і металокерамічними коронками, бюгельне протезування зубів і інше.
Лікар Ортодонт, Стоматолог Івженко Наталія Віталіївна на Doc.ua
Спеціалізується на діагностиці (аксіографія, міографія, МРТ, розрахунок ТРГ, ОПТГ) і лікуванні пацієнтів з проблемами ортодонтичного профілю, використовуючи брекет-системи, пластинки, трейнери, капи, функціональні апарати, позиціонери, еластопозіціонери. Є фахівцем з корекції неправильного прикусу у дітей/дорослих.
Мед-Б'юті
пр-т В. Лобановського, 17на карті
Шевченківськийм. Шулявська
Лікар Ортодонт, Стоматолог Іщенко Марина Володимирівна на Doc.ua
Професійна сфера інтересів - лікування зміщення прикусу, ретенірованних, імпактних зубів, аномальних розмірів і форм зубів.
Лікар Ортодонт, Стоматолог Куліш Андрій Сергійович на Doc.ua
Лікар стоматолог-ортодонт. Спеціалізується на виправленні прикусу та неправильного положення зубів. Встановлює знімні ортодонтичні апарати (капи, пластини) і брекет-системи.
Лікар Ортодонт, Стоматолог Храпач Олена Юріївна на Doc.ua
Стоматолог-ортодонт, проводить лікування, використовуючи пластинки, брекет-системи, трейнери. Займається відновленням естетики зубного ряду, діагностикою зубощелепних аномалій, а також виправленням прикусу.
Лікар Ортодонт, Стоматолог Гоменюк Мар'яна Андріївна на Doc.ua
Гоменюк М. А. має більше 10 років досвіду як з дорослими, так і з дітьми. Спеціалізується на різних формах порушення прикусу - від легких дефектів до складних патологій, на певних дефектах зубощелепної системи та ін.
Стоматологічна клініка «Дентал Арт»
Консультація 200 грн
с. Щасливе, Бориспільський район Київської області, вул. Героїв Майдану, 11на карті
Київська область
Лікар Ортодонт Хохліч Ольга Ярославівна на Doc.ua
Спеціалізується на застосуванні апаратурних, функціональних, хірургічних методах коригування щелепно-лицьових деформацій і аномалій. В роботі застосовує багатофункціональний підхід, комбінує функціональне і естетичне спрямування, займається ортохірургією, встановлює «безбрекетную апаратуру», «невидимі системи».
Лікар Стоматолог, Ортодонт Пітінова Вікторія Миколаївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на ортодонтії та стоматології. Проводить консультативний прийом, встановлення усіх видів брекет-систем, встановлення усіх видів ортодонтичних апаратів знімних і незнімних, встановлення елайнерів. Веде прийом для дітей від 3-х років