Лікар Ортодонт, Гнатолог Федоненко Марина  Олегівна на Doc.ua

Відгуки про Федоненко Марина Олегівна

Лікар встановлює брекет-системи, капи, трейнери. Проводить сплінт-терапію, артикуляційні логопедичні техніки. Займається переміщенням зубів за допомогою мікроімплантів для створення місця під імплантацію та протезування.
4.0

Перевірені відгуки про лікаря 12 відгуків

Єлизавета 18 Квітень 2024
Дуже сподобався лікар. Візит пройшов чудово.
Направлено до клініки
Марина 09 Квітень 2024
Цей лікар компетентний лише на теорії. Мені він не допоміг абсолютно.
Леся 09 Квітень 2024
Дуже дякую лікарці, приємна в спілкуванні та кваліфікована, пояснила мені причини симптомів та шляхи вирішення проблеми, дякую.
Марина 04 Квітень 2024
Візит сподобався. Пройшло все супер. Лікар надав хорошу консультацію, дуже компетентний спеціаліст, гарно все розповів, чітко та зрозуміло. Надав дуже багато корисної інформації.
Ганна 16 Березень 2024
Прекрасний лікар, я залишилась дуже задоволеною - ввічлива, тактовна, грамотна. Я отримала якісну консультацію, усе пройшло відмінно. Дякую.
Марина 14 Березень 2024
У мене був первинний прийом у лікаря, лікування ще не розпочалося, але консультація мені сподобалася. Лікар направила мене до наступного спеціаліста клініки, клініка взялася за мою проблему, я продовжую лікування. Я задоволена візитом до лікаря
Ольга 07 Березень 2024
Візит пройшов добре. Дуже задоволені лікарем. Лікар уважна, все чітко оглянула та розказала, що потрібно робити далі. Насправді дуже хороший лікар.
Діана 12 Лютий 2024
Сподобався професіоналізм лікаря, уважність до питань, її знання.
Ольга 06 Січень 2024
 Все дуже добре пройшло. Мені сподобався дуже лікар. Ніяких зауважень немає. Професійний лікар. Буду і надалі звертатися до цього лікаря.
Олена 29 Грудень 2023