Врач Ортодонт, Гнатолог Федоненко Марина  Олеговна на Doc.ua

Отзывы о Федоненко Марина Олеговна

Врач устанавливает брекет-системы, капы, трейнеры. Проводит сплинт-терапию, артикуляционные логопедические техники. Занимается перемещением зубов с помощью микроимплантов для создания места для имплантации и протезирования.
4.0

Проверенные отзывы о враче 12 отзывов

Єлизавета 18 Апрель 2024
Дуже сподобався лікар. Візит пройшов чудово.
Направлено в клинику
Марина 09 Апрель 2024
Цей лікар компетентний лише на теорії. Мені він не допоміг абсолютно.
Леся 09 Апрель 2024
Дуже дякую лікарці, приємна в спілкуванні та кваліфікована, пояснила мені причини симптомів та шляхи вирішення проблеми, дякую.
Марина 04 Апрель 2024
Візит сподобався. Пройшло все супер. Лікар надав хорошу консультацію, дуже компетентний спеціаліст, гарно все розповів, чітко та зрозуміло. Надав дуже багато корисної інформації.
Ганна 16 Март 2024
Прекрасний лікар, я залишилась дуже задоволеною - ввічлива, тактовна, грамотна. Я отримала якісну консультацію, усе пройшло відмінно. Дякую.
Марина 14 Март 2024
У мене був первинний прийом у лікаря, лікування ще не розпочалося, але консультація мені сподобалася. Лікар направила мене до наступного спеціаліста клініки, клініка взялася за мою проблему, я продовжую лікування. Я задоволена візитом до лікаря
Ольга 07 Март 2024
Візит пройшов добре. Дуже задоволені лікарем. Лікар уважна, все чітко оглянула та розказала, що потрібно робити далі. Насправді дуже хороший лікар.
Діана 12 Февраль 2024
Сподобався професіоналізм лікаря, уважність до питань, її знання.
Ольга 06 Январь 2024
 Все дуже добре пройшло. Мені сподобався дуже лікар. Ніяких зауважень немає. Професійний лікар. Буду і надалі звертатися до цього лікаря.
Олена 29 Декабрь 2023