Сторінка 6: Нейрохірурги в Києві

Лікар Нейрохірург, Хірург Попов Олексій на Doc.ua
Лікар спинальний хірург, нейрохірург. Виконує операції на хребті, включаючи травматичні, дегенеративні, онкологічні патології та патології розвитку. Займається оперативним лікуванням гриж міжхребцевих дисків, пухлин хребта, пухлин головного і спинного мозку
Лікар Нейрохірург Моргунов  Роланд Володимирович на Doc.ua
Роланд Володимирович є висококваліфікованим фахівцем у сфері нейрохірургії. Професор, нейрохірург вищої категорії проводить діагностику і лікування широкого спектру захворювань голови, хребта і кінцівок. Лікар проводить оперативне лікування з післяопераційним спостереженням за пацієнтом. У доктора практичний стаж роботи в медицині більше 25 років
Лікар Нейрохірург Ромась Андрій Юрійович на Doc.ua
Нейрохірург, має вищу категорію, працює з дітьми та дорослими, займаючись лікуванням больових синдромів, судинних хвороб головного мозку, остеохондрозу, черепно-мозкових травм і ін.
Лікар Нейрохірург Набойченко Андрій Геннадійович на Doc.ua
Доктор понад дев'ять років в медицині. Спеціалізується на хірургічному лікуванні пухлин головного мозку, нейроонкології, оперативному лікуванні пухлин і захворювань черепних нервів, невралгій, больових синдромів обличчя та голови. Також займається лікуванням аномалій розвитку нервової системи у дорослих (аномалії Арнольда-Кіарі, Денді-Уокера), гідроцефалії у дорослих, закритих дефектів черепа, радикулопатії, судинних захворювань нервової системи та ін.
Лікар Нейрохірург Панькив Валентина Романовна на Doc.ua