Сторінка 4: Нейрохірурги в Києві

Лікар Нейрохірург Каджая Ніко Володимирович на Doc.ua
Доктор медичних наук
Завідувач відділенням нейротравми. Досвідчений нейрохірург вищої категорії зі стажем роботи, який становить понад 30 років. Здійснює консультації щодо перенесених ударів, вибоїв, травм головного мозку та черепно-мозкових травм після ДТП, падінь з висоти, забитих місць, поранень.
Лікар Нейрохірург Костюк Костянтин Романович на Doc.ua
Доктор медичних наук
Нейрохірург, доктор медичних наук. Спеціалізується на функціональній і стереотаксичній нейрохірургії. Є Віце-президентом Української протиепілептичної ліги. Лауреат Премії Кабінету Міністрів України 2000 року, лауреат Премії Академії Медичних Наук 2002 року.
Лікар Нейрохірург, Радіолог Грязов Андрій Борисович на Doc.ua
Доктор медичних наук
Лікар вищої категорії, нейрорадіолог. Має тридцятирічний стаж роботи. Завідувач відділенням нейрорадіології і радіонейрохірургії. У 2014 р, використовуючи лінійний прискорювач, провів першу в Україні радіохірургічну операцію дитині під наркозом. За роки роботи написав понад 60-ти наукових статей.
Лікар Нейрохірург Предущенко Станіслав Анатолійович на Doc.ua
Нейрохірург, має вищу категорію, працює з патологіями хребта і спинного мозку, успішно проводить лікування больових синдромів, остеохондрозу, міжхребцевої грижі, запалення сідничного нерва і ін.
Лікар Нейрохірург, Онколог Главацький Олександр Якович на Doc.ua
Доктор медичних наук
Спеціаліст в області комбінованого лікування внутрішньомозкових пухлин. Начальник відділу ад'ювантних методів лікування при пухлинах центральної нервової системи. Онколог, нейрохірург, доктор медичних наук. Йому належить авторство понад 170 наукових робіт.
Лікар Нейрохірург, Вертебролог Данацко Василь Васильович на Doc.ua
Василь Васильович спеціалізується на загальній нейрохірургії, онконейрохірургії, вертебрології. Проводить нейрохірургічні оперативні втручання на спинному, головному мозку. Лікує наслідки інсульту, черепно-мозкові спінальні травми.
Лікар Нейрохірург Дяченко Сергій Миколайович на Doc.ua
Лікар-нейрохірург, має вищу категорію, займається лікуванням больових синдромів, нейроциркуляторної дистонії, невралгії, судинних патологій, травм шиї і голови, проводить оперативні втручання.
Лікар Нейрохірург Цимбалюк Віталій Іванович на Doc.ua
Доктор медичних наук
Спеціалізується в лікуванні наслідків травм периферичної нервової системи (верхніх і нижніх кінцівок); больових синдромів при таких травмах, дистоній; хвороби Паркінсона та епілепсії. Багаторічний учасник телепередачі «Алло, лікарю». Автор понад 1000 наукових робіт, 108 патентів, 58 книг (підручників, монографій), 4 науково-популярних фільмів.
Лікар Нейрохірург Кеворков Георгій Андрійович на Doc.ua
Георгій Андрійович - завідувач клінічним відділенням нейрохірургії молодшого дитячого віку (діти до 7 років). Доктор Кеворков консультує юних пацієнтів, у яких діагностовано аномалії розвитку спинного мозку / хребта, онкологія. Георгій Андрійович проводить складні операції по нейрохірургічного профілю.
Лікар Нейрохірург Педаченко Євгеній Георгійович на Doc.ua
Доктор медичних наук
Професор, академік. Головний позаштатний хірург України (МОЗ і НАМН). Проводить консультації з приводу травми і захворювань головного, спинного мозку. Основоположник сучасної української малоінвазивної нейрохірургії. Спеціалізується в малоінвазивних втручання при лікуванні хребта і спинного мозку. Володар 2-х орденів, Лауреат Державних премій України.
chevron_left 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 chevron_right