Сторінка 4: Імунологи в Києві

Сьогодні, 27 Квітня
Лікар УЗД-фахівець, Імунолог Рижов Володимир Іванович на Doc.ua
Володимир Іванович займається виявленням та лікуванням хвороб, пов'язаних з імунодефіцитом. Також доктор знає і застосовує на практиці всі наявні на сьогоднішній день нововведення в ультразвуковій діагностиці. Так, Володимир Іванович виконує весь спектр порожнинних досліджень (трансвагінальні / трансректальне), абдомінальне УЗД, УЗД м'яких тканин і інші
Лікар Алерголог, Імунолог Скрипка Оксана Олександрівна на Doc.ua
Пріоритетні напрямки практичної діяльності — це діагностика алергічних захворювань (молекулярна алергодіагностика, шкірні тестування), виявлення супутніх алергічних навантажень вірусами, грибками, гельмінтами; лікування і супровід АСІТ (алерген специфічна імунотерапія виявленим алергеном), а так само симптоматична терапія. Лікар виявляє аллергозахворювання на ранніх проявах, у ранньому віці і досягнення повного контролю над захворюванням, його прогресуванням і при консультуванні сім'ї. Проводить профілактику алергій. Веде прийом для дорослих і дітей з народження
Медицинский центр «МЕДПРОФЦЕНТР»
г. Борисполь, ул. Киевский шлях, 14Жна карті
Київська область
Лікар Терапевт, Алерголог, Імунолог Царик Владислав Вікторович на Doc.ua
Владислав Вікторович займається молекулярною діагностикою, лікуванням пацієнтів в області алергології, гастроентерології та ревматології. Лікар лікує такі захворювання як, стеатогепатит, вірусні гепатити, саркоїдоз, гіпертонічна хвороба і т.д. Владислав Вікторович автор 25 наукових публікацій, 3 патентів, 1 монографії, консультував пацієнтів з США.
Добробут «Лікувально-діагностичний центр»
Консультація лікаря-імунолога експерта - 950 грн. Консультація лікаря-алерголога експерта - 950 грн.
вул. Сім'ї Ідзиковських, 3на карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Лікар Алерголог, Педіатр, Імунолог Горбатюк Ольга Ігорівна на Doc.ua
Ольга Ігорівна діагностує і лікує алергічні захворювання у маленьких пацієнтів. Лікар спостерігає дітей з хронічними алергічними захворюваннями, хворобами дихальної системи. У лікаря комплексний підхід в діагностуванні захворювання з призначенням відповідної індивідуальної схеми лікування
Лікар Педіатр, Алерголог, Імунолог, Неонатолог Фесенко Марія Євгеніївна на Doc.ua
Марія Євгенівна - педіатр-неонатолог, імунолог-алерголог. Лікар спеціалізується на терапії новонароджених і дітей раннього віку. Крім того. Марія Євгенівна - автор 150 наукових робіт і статей, 5 патентів. За алергології та імунології приймає не тільки дітей, а й дорослих.
Лікар Імунолог, Педіатр Северінов Сергій Олександрович на Doc.ua
Сергій Олександрович - дипломований лікар, який спеціалізується на педіатрії, терапії, імунології, ендокринології, озонотерапії і біологічній медицині. Займається лікуванням хронічних бактеріальних, вірусних, грибкових і паразитарних інфекцій
Центр біологічної та естетичної медицини «Dinos»
вул. Джона Маккейна, 39на карті
Печерськийм. Печерська
Лікар Імунолог, Сімейний лікар Гаврилюк Володимир Олександрович на Doc.ua
Володимир Олександрович - кваліфікований лікар, володар Болонського сертифіката з 29 медичних спеціальностей, володар сертифіката лікаря сімейної медицини, імунолога і санолога, учасник багатьох наукових конференцій і семінарів. Володимир Олександрович тривалий час займав пост головного лікаря різних приватних клінік, має досвід роботи в державних установах.
4.7
Лікар Імунолог, Педіатр, Алерголог Кравцова Ганна Костянтинівна на Doc.ua
Ганна Костянтинівна спеціалізується на педіатрії, імунології та алергології. Лікує захворювання дітей до 18 років
4.5
Лікар Педіатр, Імунолог Фейло Алла Федорівна на Doc.ua
Алла Фейло лікує такі захворювання, як ГРВІ, грип, кір, свинка, краснуха, вітряна віспа, дизентерія, бронхіт, риніт, алергія, муковісцидоз. Також доктор спеціалізується на медичній генетиці. Займається лікуванням дітей і новонароджених протягом 10 років, за цей час закінчила курси, що підвищують кваліфікацію за напрямом "Медична генетика"
Лікар Імунолог Волоха Алла Петрівна на Doc.ua
Волоха Алла Петрівна
Доктор медичних наук
Алла Петрівна займається діагностикою, лікуванням інфекційних захворювань у дітей. Лікар веде прийом дітей, які часто хворіють, проводить вакцинацію дітей з імунодефіцитом і хронічними захворюваннями.
chevron_left 4
Показати ще 6 Лікаріautorenew
5 chevron_right