Лікар Алерголог, Імунолог, Дерматовенеролог Літус Віктор Іванович на Doc.ua

Лікар вищої категорії
34 років досвіду
Дорослі
Діти
Віктор Іванович спеціалізується на клінічній імунології та алергології, дерматології, лабораторній імунології. Професор, доктор медичних наук, веде прийом як дорослих, так і маленьких пацієнтів. Діагностує і успішно лікує алергічні захворювання, легеневі хвороби та інші хвороби за своїм профілем
EuroDerm (Євродерм) на вул. Нагорна
ул. Нагорная 10на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Пт 24 Вересень Сб 25 Вересень Нд 26 Вересень
Рейтинг лікаря розраховується на основі
  • Має понад 177 опублікованих наукових праць, підручників - 2 (один національний), монографій - 3, навчальних посібників - 1, методичних рекомендацій - 1, винаходів - 4

Освіта

• Київський медичний інститут ім. акад. О. О. Богомольця, лікувальний факультет, лікувальна справа (1973)
  • Кандидат медичних наук «Экспериментальное исследование иммуномодуляторов типа фенилимидазотиазола» (1984)
  • Доктор медичних наук «Морфологічні та імунологічні зміни органів імунітету щурів за умов мікромеркуріалізму та його корекції» (2013)

Участь в асоціаціях

• Член Українського товариства фахівців з імунології, алергології та імунореабілітації (УТІАІ)
  • Дійсний член Української академії дерматовенерології

Виконувані процедури

• Спірометрія (оцінка функцій зовнішнього дихання)
  • Прик-тести (шкірні алергологічні проби)
  • Патч-тести (діагностика контактної алергії)
  • Молекулярна алергодіагностика
  • Діагностика та лікування алергічних захворювань:
    • вроджений і алергічний ангіоневротичний набряк;
    • харчова алергія;
    • лікарська алергія;
    • інсектна алергія;
    • анафілаксія;
    • дисгідротична екзема;
    • лікарська алергія;
    • підшкірна алерген-специфічна терапія;
    • сублінгвальна алерген-специфічна терапія;
    • десенсибілізація до лікарським препаратом і харчовим продуктам.
  • Діагностика і лікування іммуноопосредованних захворювань:
    • вторинні імуннодефіцітоіммунні порушення при психо-емоційному стресі, синдром швидкої стомлюваності і синдром хронічної втоми, ммунние варіанти чоловічого і жіночого безпліддя, імунні порушення, пов'язані з цитомегаловірусом, вірусами Епштейна-Барр та іншими герпес-вірусами;
    • рецидивні та хронічні інфекції верхніх дихальних шляхів, придаткових пазух, шкіри, слизових оболонок.
  • Діагностика і лікування легеневих захворювань (ХОЗЛ, екзогенний алергічний альвеоліт)

Перевірені відгуки про лікаря

10 Відгуки
Олександра 06 Квітень 2021
Шкода що не знайшли цього лікаря раніше. Бо лікування прописане лікарем вже допомогло.
Дмитрий 16 Червень 2020
Знаю Виктора Ивановича около двух месяцев, очень хороший специалист!!!
Давид 02 Вересень 2019
Очень хороший врач, все понравилось.
Константин 26 Червень 2019
Я довольна. Я бывала у разных врачей. Задавала о ребенке разные вопросы. Говорила, кричала, о том что меня беспокоит. Меня успокаивали и говорили, та все нормально, перерастет. Приходите через полгода, проверим. Виктор Иванович, взял лопату и стал копать. Он задавал такие вопросы о которых я даже не могла подумать. В конце выписал какие анализы ему нужны и отправил их сдавать. Я еще не знаю чем закончится история моего сына. Но я много слышала и было тяжело записаться. Врач и его подход мне понравился. Анализы сдам и принесу, мне важно разобраться и понять как сохранить здоровье своего сына.

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ