Тернопіль
Нейроклініка «Меморія» на Степана Бандери (дитяче відділення)

Нейроклініка «Меморія» на Степана Бандери (дитяче відділення)

add_box Логопедія Неврологія Ортопедія Педіатрія Психіатрія Психологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
"Нейроклініка "Меморія" - сучасний медичний заклад з широким спектром послуг: від психіатрії та неврології до нейрохірургії та фізичної реабілітації. Наші висококваліфіковані лікарі забезпечують найякісніше лікування, використовуючи передові методи діагностики та лікування. Звертайтесь за адресою: вул. Родини Барвінських, 13 (доросле відділення) та проспект Степана Бандери, 96 (дитяче відділення).
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 20:00 access_time_filled сб : 10:00 - 17:00 access_time_filled нд : вихідний
просп. Степана Бандери, 96на карті
Без районов
0.0

"Нейроклініка "Меморія" є сучасним медичним закладом, який пропонує комплексне лікування та діагностику різноманітних захворювань. Спеціалізоване відділення лікування болю, сучасне обладнання, що дозволяє здійснювати найточнішу діагностику та лікування, окремий зал для реабілітації, де є весь спектр різних реабілітаційних можливостей.

Відділення для дорослих та дітей пропонують широкий спектр медичних послуг, включаючи:

• Психіатрію (доросле та дитяче відділення)
  • Психологію (доросле та дитяче відділення)
  • Психотерапію (доросле та дитяче відділення)
  • Неврологію (доросле та дитяче відділення)
  • Травматологію (доросле та дитяче відділення)
  • Ортопедію (доросле та дитяче відділення)
  • Нейрохірургію
  • Фізичну реабілітацію (доросле та дитяче відділення)
  • Кардіологію
  • Педіатрію
  • Нейрореабілітацію (доросле та дитяче відділення)
  • Логопедію
  • Ендокринологію
  • Гастроентерологію

Наші висококваліфіковані лікарі з багаторічним досвідом роботи (понад 20 років) забезпечують індивідуальний підхід до кожного пацієнта та найвищий стандарт медичної допомоги. Крім того, ми пропонуємо широкий спектр апаратних методик лікування, таких, як: ультразвукова терапія, електротерапія, високоточні блокади під контролем УЗД, радіочастотна абляція, карбоксітерапія, електролікування спортивних травм.

Діагностика: електроенцефалографія (ЕЕГ), електронейроміографія (ЕНГМ), УЗД (серця, судин голови та шиї, внутрішніх органів, периферичних нервів, суглобів, щитовидної залози, молочних залоз), рентгенографія, електрокардіографія, холтерівське моніторування, лабораторні аналізи.

Контакти: Звертайтесь до нас за адресою: вул. Родини Барвінських, 13 (доросле відділення) та проспект Степана Бандери, 96 (дитяче відділення), і ми з радістю надамо Вам необхідну допомогу.

Філії мережі
Все клініки