Сторінка 5: Хірурги-онкологи в Києві

Лікар Мамолог, Хірург-онколог Тарасов Олександр Олександрович на Doc.ua
Мамолог, онкохірург. Досвід роботи 17 років в Донецькому обласному протипухлинному центрі, в стаціонарному відділенні реконструктивно-пластичної хірургії, онкохірургії молочних залоз. Проводить консультації (огляд, мамологічне обстеження, призначення схем лікування), консультує вагітних, годуючих жінок. Використовує офіційні міжнародні (європейські і американські) підходи до діагностики, лікування та профілактики захворювань молочних залоз.
Лікар Хірург-онколог, Мамолог Мартиненко  Олександр   Григорович на Doc.ua
Олександр Григорович – лікар хірург-онколог, мамолог вищої категорії. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні злоякісних, доброякісних та передпухлинних захворювань шкіри та підшкірної клітковини (папіломи, атероми, невуси, ліпоми, бородавки та ін.),молочної залози (мастопатії, фіброаденоми, кісти, мастити та ін.), грудної порожнини, черевної порожнини, органів малого тазу. Також лікар виконує хіміотерапевтичне та гормональне лікування злоякісних пухлин за винятком гострих та хронічних лейкозів (онкогематології). Олександр Григорович володіє усіма видами оперативних втручань, а також проводить біопсії.
Лікар Флеболог, Хірург-онколог, Пластичний хірург, Онколог, Судинний хірург Круль Юліан Петрович на Doc.ua
Юліан Петрович - володіє хірургічними методами для відновлення правильного функціонування вен і артерій, а також виправлення естетичних дефектів. Займається реконструктивними методами лікування дефектів шкіри, лоскутарною пластикою, лікуванням базальноклітинного, плоскоклітинного раків шкіри, меланоми.
МайДерм, Медичний центр на Сверстюка
вул. Євгена Сверстюка, 11-Бна карті
Дніпровськийм. Лівобережна
Консультація 850 грн
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
сб 18  трав.нд 19  трав.пн 20  трав.keyboard_arrow_right
Лікар Пластичний хірург, Хірург-онколог Погуляєв Євгеній Сергійович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на пластичних (мамопластика, отопластика, блефаропластика, підтяжка обличчя тощо) та амбулаторних операціях. Проводить видалення доброякісних (атероми, ліпоми, гігроми) та злоякісних новоутворень шкіри та підшкірної жирової клітковини
4.7
Лікар Хірург-онколог, Хірург, Онколог Слюсаренко Олександр Олександрович на Doc.ua
Лікар-онкохірург, що спеціалізується на виявленні та лікуванні різних форм раку шляхом хірургічного втручання. Проводить такі операції: резекція товстої і прямої кишки, частини шлунка, сечового міхура, молочної залози та інших уражених органів і т. Д.
Лікар Хірург-онколог Смоланка Іван Іванович на Doc.ua
Смоланка Іван Іванович
Доктор медичних наук
Іван Іванович лікар хірург-онколог вищої категорії, доктор медичних наук. Займається діагностикою та лікуванням хворих на злоякісні новоутворення легенів і молочної залози.
Лікар Хірург-онколог, Хірург, Онколог Шмідт Ян  на Doc.ua
Шмідт Ян
Доктор медичних наук
Ян Шмідт онкохірург вищої категорії, доктор медичних наук. Спеціалізація лікаря - вісцеральна і спеціалізована онкологічна хірургія (печінка, підшлункова залоза, шлунково-кишковий тракт), абдомінальна хірургія
«Онко.Стоп», Міжнародний центр лікування раку
вул. Коперника, 12 дна карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Хірург-онколог, Хірург Мороз  Сергій  Вікторович на Doc.ua
Мороз Сергій Вікторович
Лікар спеціалізується в области торакальної хірургії, абдомінальній хірургії, онкохірургії, хірургії серця та магістральних судин. В роботі використовує УЗ-діагностіку, ендоскопію, колоноскопію.
Лікар Хірург-онколог Агумава   Теімураз Гівійович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на онкохірургії. Виконує біопсію шкіри та м'яких тканин, аспіраційну та трепан біопсію молочної залози, діагностичні пункції грудної та черевної порожнини, внутрішньоміхурові введення протипухлинного засобу, пункційна, трепан та ексцизійна біопсія лімфатичних вузлів, дерматоскопія. Також лікар проводить видалення новоутворень шкіри, підшкірної клітковини та м'яких тканин та інше. Приймає дітей із 16 років.
chevron_left
Показати ще 7 Лікаріautorenew
5 6 chevron_right