Сторінка 5: Дитячі Гінекологи в Києві

4.7
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Ковальчук Наталія Миколаївна на Doc.ua
Акушер-гінеколог першої категорії проводить кольпоскопію, вакуум-регуляцію, гістероскопію, кріохірургічні втручання, виконує гінекологічні операції. Лікар надає консультаційну підтримку вагітних і сімейних пар
Центр клінічної вертебрології «Добробут»
проспект Повітрофлотський, 38на карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Клініка для дітей та дорослих «Добробут» на Святошино
вул. Святошинська, 3 бна карті
Святошинськийм. Святошин
4.1
Лікар Гінеколог, Акушер-гінеколог Осиповська Ганна Миколаївна на Doc.ua
Лікар-гінеколог займається лікуванням захворювань жіночої статевої системи, як у дорослих пацієнтів, так і у дітей. Веде вагітність, володіє методиками надання невідкладної медичної допомоги. Виконує лікування лейкоплакії, дисплазії матки і піхви, синехій малих статевих губ у дітей, інфекційних хвороб органів малого тазу
4.1
Лікар Репродуктолог, Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Ковалишина Наталія Василівна на Doc.ua
Акушер-гінеколог і фахівець УЗ-діагностики. Займається лікуванням патологій шийки матки, запальних захворювань органів малого таза, вирішенням проблем з зачаттям, веде вагітних, проводить кріодеструкцію патологій шийки матки та ін. Також виконує УЗ-діагностику органів малого таза, органів черевної порожнини, молочних залоз, щитовидної залози і ін. Як акушер-гінеколог приймає дорослих і підлітків, як УЗ-фахівець - дорослих і дітей з 5 років.
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Психолог, Онкогінеколог, Онколог, Гінеколог Кондратюк Валентина Костянтинівна на Doc.ua
Доктор спеціалізується на акушерстві, гінекології, онкогінекології, УЗД-діагностики, психології. Займається лікуванням таких захворювань, як: безпліддя, ендокринні порушення, ендометріоз, лейоміома матки, пухлиноподібні яєчники, захворювання шийки матки
Лікар Гінеколог Іваникіна Світлана Олександрівна на Doc.ua
Спеціаліст вищої кваліфікації, в коло професійних інтересів якого входить діагностика і лікування захворювань гінекологічного профілю у дітей і підлітків, таких як: порушення менструального циклу, кістозні зміни придатків, дистрофії вульви, інфекції сечовивідних шляхів, травми зовнішніх статевих органів та інші захворювання в області гінекології. Є автором збірки статей «Сучасні методи діагностики та лікування захворювань щитовидної залози»
Центр «Дитинологія особливого розвитку» на Оболоні
просп. Героїв Сталінграда, 4, корпус 5на карті
Оболонськийм. Оболонь
Добробут «Дитяча клініка» на вул. Татарська
вул. Татарська, 2-Ена карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Гінеколог Мукшименко Віта Анатоліївна на Doc.ua
Лікар має великий стаж роботи з дітьми та підлітками в області гінекології. Проводить огляд, консультації, призначає лікування. Займається лікуванням захворювань внутрішніх статевих органів, аменореї, дисменореї, функціональних кіст яєчників, порушень статевого розвитку та ін
КДЦ Святошинського району, філіал №2
ул. Василия Кучера, 5на карті
Святошинськийм. Святошин
Лікар Імунолог, Сімейний лікар, Дієтолог, Гінеколог Гераскіна Лілія Равильївна на Doc.ua
Лілія Равілівна спеціалізується на лікуванні алергій у дітей і дорослих, супроводі хронічних хворих при захворюваннях нирок, сечостатевої сфери, хворобах шлунково-кишкового тракту, невралгії, шкірних, онкозахворюваннях і ін. Займається вирішенням проблем безпліддя, планування вагітності, супроводжує вагітних за допомогою натуральної медицини. Володіє методикою вегето-резонансного тестування (ДРТ).
Лікар Гінеколог, Акушер-гінеколог Мажуга Світлана Борисівна на Doc.ua
Мажуга Світлана має індивідуальний підхід до вирішення проблем жінок з метою підготовки та здійснення дітородної функції у всіх вікових періодах. Проводить лікування захворювань, які передаються статевих шляхом, шийки матки, запальних захворювань жіночих статевих органів, ендокринної гінекології та ін.
Лікар Гінеколог, УЗД-фахівець Присяжнюк  Ірина Володимирівна на Doc.ua
Лікар здійснює діагностику вагітності, спостереження за вагітними, раннє виявлення ускладнень вагітності і пологів, лікування та нагляд за породіллям. Ірина Володимирівна організовує та проводить диспансеризацію гінекологічних хворих. Застосовує сучасні методи профілактики, лікування та реабілітації в межах своєї спеціальності. Лікар володіє всіма методами амбулаторного і стаціонарного лікування. Надає швидку і невідкладну медичну допомогу хворим акушерсько-гінекологічного профілю. Дотримується принципів медичної деонтології.
chevron_left
Показати ще 3 Лікаріautorenew
5 6 chevron_right