Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Яковець Ірина Анатоліївна на Doc.ua

Відгуки про Яковець Ірина Анатоліївна

Консультація від800 грн
Пунктуальна, відповідальна. Знаходжу спільну з пацієнтами різних вікових груп. Люблю свою професію, допомога жінкам – моє натхнення. Прагну до вдосконалення та постійного професійного розвитку.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря відгуків

Анна 04 Липень 2024
Все було добре, прийом сподобався. Лікар компетентна, відповіла на всі питання, допомогла вирішити питання. Візитом до лікаря задоволена на сто відсотків. Лікаря рекомендую!
Тетяна 07 Червень 2024
 Дуже сподобався візит у даного спеціаліста. Лікар чудово наладила контакт з пацієнтом, дуже комфортно була атмосфера на візиті. Дуже залишилися задоволені даним візитом.
Євгенія 04 Червень 2024
Досить комфортно пройшов візит. Все було добре.
Анна 14 Лютий 2024
Нормальний, приємний лікар. Все дуже сподобалося на візиті.
Дарʼя 07 Лютий 2024
Дуже сподобався лікар, дуже чітко все розʼяснив. Записувалась на консультацію, але одразу пройшла повне обстеження, зробили УЗД і кольпоскопію. Я дуже задоволена лікарем і консультацією
Ольга 06 Лютий 2024
Мені сподобалося на візиті. Лікар була приємна, доступно пояснила мою ситуацію. Лікар назначила лікування, видно що людина компетентна у своїй роботі.
Галина 06 Липень 2023
Консультацією залишилась задоволена