Врач Акушер-гинеколог, Гинеколог, УЗИ-специалист Яковец Ирина Анатольевна на Doc.ua

Отзывы о Яковец Ирина Анатольевна

Консультация от800 грн
Пунктуальная, ответственная. Нахожу общую с пациентами разных возрастов.Люблю свою профессию, помощь женщинам – мое вдохновение. Стремлюсь к совершенствованию и постоянному профессиональному развитию.
Отзывов

Проверенные отзывы о враче отзывов

Анна 04 Июль 2024
Все було добре, прийом сподобався. Лікар компетентна, відповіла на всі питання, допомогла вирішити питання. Візитом до лікаря задоволена на сто відсотків. Лікаря рекомендую!
Тетяна 07 Июнь 2024
 Дуже сподобався візит у даного спеціаліста. Лікар чудово наладила контакт з пацієнтом, дуже комфортно була атмосфера на візиті. Дуже залишилися задоволені даним візитом.
Євгенія 04 Июнь 2024
Досить комфортно пройшов візит. Все було добре.
Анна 14 Февраль 2024
Нормальний, приємний лікар. Все дуже сподобалося на візиті.
Дарʼя 07 Февраль 2024
Дуже сподобався лікар, дуже чітко все розʼяснив. Записувалась на консультацію, але одразу пройшла повне обстеження, зробили УЗД і кольпоскопію. Я дуже задоволена лікарем і консультацією
Ольга 06 Февраль 2024
Мені сподобалося на візиті. Лікар була приємна, доступно пояснила мою ситуацію. Лікар назначила лікування, видно що людина компетентна у своїй роботі.
Галина 06 Июль 2023
Консультацією залишилась задоволена