Сторінка 3: Дитячі Гінекологи в Києві

Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Карапетян Еліз Мартиновна на Doc.ua
Лікар гінеколог дитячого та підліткового віку, проводить УЗД при вагітності, антигомотоксичну терапію і мезотерапію, що особливо актуально при лікуванні запальних захворювань ОМТ і безпліддя
Лікар Гінеколог Абабкова Галина Миколаївна на Doc.ua
Абабкова Галина Миколаївна
Галина Миколаївна проводить УЗД органів малого таза, розсічення синехій, спеціалізується на діагностиці, лікуванні захворювань, пов'язаних з порушенням статевого розвитку, запальних захворювань, кісти яєчників і т.д. Лікар спеціалізується на дитячій гінекології. У лікуванні використовує методи як гінекології, так і психології, гомеопатії, фізіотерапії.
Дитяча гінекологія на Відрадному 55
пр. Відрадний, 55на карті
Солом'янськийм. Шулявська
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець, Репродуктолог, Гінеколог-ендокринолог, Мамолог Кравчук Інна Іванівна на Doc.ua
Інна Іванівна є досвідченим акушером-гінекологом, гінекологом-ендокринологом, мамологом, фахівцем у сфері дитячої та підліткової гінекології. Проводить ультразвукові дослідження, терапію захворювань шийки матки та інших хвороб жіночих статевих органів. Займається лікуванням запальних, дистрофічних захворювань вульви, хронічного ендометриту, рецидивних ендо-, екзоцервіціта за допомогою плазмоліфтінгу
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Яценко Вікторія Юріївна на Doc.ua
21рік досвіду
Доктор Яценко В.Ю. - фахівець в гінекологічній ендокринології, УЗ-діагностиці, всебічній терапії гінекологічних проблем загального спектра. Авторству Вікторії Юріївни належить більш ніж 50 наукових робіт і 2 патенти на винаходи. Лікар також є дитячим і підлітковим гінекологом. Приймає пацієнток до 35 років
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Пінчук Марина Іванівна на Doc.ua
Лікар УЗД-фахівець, репродуктолог, акушер-гінеколог. Спеціалізується на лікуванні безпліддя, внутрішньоматковій інсемінації, радіохвильовому лікуванні патологій шийки матки, проводить УЗ-скринінг вагітних, вакуум-регуляцію менструального циклу. Займається інтимною пластикою: пластика малих статевих губ, хірургічна дефлорація (розтин дівочої пліви), гіменопластика (відновлення дівочої пліви)
Лікар Гінеколог Юдіна Тетяна Валеріївна на Doc.ua
Дитячий гінеколог Тетяна Валеріївна проводить профілактичні огляди дівчаток, виявляє порушення статевого дозрівання, діагностує і лікує запальні процеси, регулює менструальний цикл, в разі якщо він нерегулярний або спостерігаються надмірні кровотечі.
Центр «Дитинологія особливого розвитку» на Оболоні
просп. Героїв Сталінграда, 4, корпус 5на карті
Оболонськийм. Оболонь
Добробут «Дитяча клініка на Лівому березі»
вул. Драгоманова, 21-Ана карті
Дарницькийм. Харківська
Поліклініка для дітей та дорослих на Оболоні
проспект Героїв Сталінграда, 16вна карті
Оболонськийм. Оболонь
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Пономаренко Оксана Леонідівна на Doc.ua
Гінеколог дитячий (перша категорія), лікує патології статевих органів, порушення менструального циклу. Проводить лікування (консервативне) функціональних кіст, а також роз'єднання синехій
Добробут «Лікувально-діагностичний центр»
вул. Сім'ї Ідзиковських, 3на карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Титенко Аріна Юріївна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, спеціалізується на дитячій і підлітковій гінекології. Займається питаннями гінекології та ендокринології дитячого, а також підліткового віку.
Лікар Гінеколог, УЗД-фахівець Буяло Валентина Віталіївна на Doc.ua
Валентина Віталіївна діагностує, а після проводить лікування патологій гінекологічного профілю (органів малого таза у жінок). Лікує статеві інфекції, хвороби запальної природи, порушення менструального циклу.
Лікар Гінеколог Тимченко Анжеліка Петрівна на Doc.ua
Анжеліка Петрівна — професіонал, який знає в своїй справі всі тонкощі профілактики і лікування гінекологічних хвороб у дітей і підлітків від 0 до 18 років.
chevron_left 3 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 chevron_right