Сторінка 4: Дитячі Гінекологи в Києві

Лікар Гінеколог Добровольська Лариса Анатоліївна на Doc.ua
Добровольська Лариса Анатоліївна
Дитячий і підлітковий гінеколог вищої категорії понад 20-ти років займається лікуванням запальних процесів органів малого тазу, інфекцій, гормональних захворювань, вроджених патологій жіночих статевих органів. Виконує професійну діагностику і огляд, використовуючи сучасні методики.
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Гінеколог Ярошовець Наталія Сергіївна на Doc.ua
Наталія Сергіївна — акушер-гінеколог і лікар пренатальної діагностики. Спеціалізується на лікуванні патологій шийки матки, спостерігає за вагітністю, включаючи складні випадки з патологіями плоду. Надає медичні послуги з проведення УЗД органів черевної порожнини та нирок, органів малого таза, молочних залоз і щитовидної залози
КДЦ Святошинського району, філіал №1
ул. Чернобыльская, 5/7на карті
Святошинськийм. Академмістечко
Лікар Гінеколог, УЗД-фахівець Стемблевська Марина Юріївна на Doc.ua
Марина Юріївна спеціалізується на діагностуванні та подальшому лікуванні хвороб запальної природи, синехій статевих губ (в тому числі проводить і протирецидивне лікування). Також доктор Стемблевська займається лікуванням порушень при становленні менструальної функції.
Поліклініка для дітей та дорослих на Оболоні
проспект Героїв Сталінграда, 16вна карті
Оболонськийм. Оболонь
Добробут «Дитяча клініка» на вул. Татарська
вул. Татарська, 2-Ена карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Гінеколог Миколюк Ольга Леонідівна на Doc.ua
Веде прийом дітей і підлітків до 18 років. Займається лікуванням та профілактичними оглядами дітей і підлітків. Лікує запальні захворювання, пубертатні менструальні функції, функціональні кісти яєчників, порушення статевого розвитку. Консультує з приводу контрацепції підлітків
КДЦ Святошинського району, філіал №6
ул. Академика Ефремова, 11на карті
Святошинськийм. Академмістечко
Лікар Гінеколог Хананова Фатіма Кушуковна на Doc.ua
Лікар-гінеколог дитячого та підліткового віку здійснює огляд, діагностику і лікування хвороб статевої системи у дівчаток: запальних процесів, інфекційних захворювань, порушень менструального циклу
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Ролдугіна Ганна Олександрівна на Doc.ua
Доктор працює як з пацієнтками, яким не виповнилося 18-ти, так і з дорослими. В діагностиці використовує УЗ-дослідження органів малого таза, кольпоскопію. Проводить радіохвильове лікування патології шийки матки, лікує безпліддя, запальні захворювання органів малого таза, порушення менструального циклу. Допомагає планувати вагітність, підібрати метод контрацепції, веде вагітності, займається пацієнтками з невиношуванням вагітності.
Лікар УЗД-фахівець, Гінеколог, Акушер-гінеколог Ляліна Олена Михайлівна на Doc.ua
Доктор Ляліна Е.М. спеціалізується на наданні спеціалізованої гінекологічної допомоги дівчаткам і підліткам. Олена Михайлівна здійснює терапію запальних і інфекційних процесів, гормональних порушень, зрощень зовнішніх статевих органів і т.д.
Центр «Дитинологія особливого розвитку» на Оболоні
Консультація дитячого гінеколога - 690 грн. Консультація лікаря-педіатра - 670 грн.
просп. Героїв Сталінграда, 4, корпус 5на карті
Оболонськийм. Оболонь
Лікар Гінеколог, УЗД-фахівець Кринична Олена Анатоліївна на Doc.ua
Олена Анатоліївна - дорослий і дитячий гінеколог, проводить консультативні прийоми пацієнток, діагностує і займається лікуванням жіночих хвороб. З метою діагностики патологій застосовує у своїй практиці ультразвукове дослідження. Приймає і консультує як дорослих, так і юних пацієнток
Лікар Гінеколог Карпенко Наталія Василівна на Doc.ua
Гінеколог дитячий, проводить роз'єднання синехій малих статевих губ, а також лікує альгодисменорею, гиперполіменорею, запальні хвороби статевих органів, дерматит статевих органів (зовнішніх)
Добробут «Дитяча клініка на Лівому березі»
вул. Драгоманова, 21-Ана карті
Дарницькийм. Харківська
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець, Мамолог Рубінштейн Ганна Мойсеївна на Doc.ua
Співавтор наукових публікацій у вітчизняних та міжнародних виданнях, навчальний посібник «Ведення пологів та розродження. Книга І », спеціалізується на фізіологічному пологах (природні пологи, природні пологи з рубцем на матці, з тазовим передлежанням плода), вертикальних пологах, кесаревому розтині.
chevron_left 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 chevron_right