Харків

Сторінка 2: Дерматологи в Харкові

Лікар Дерматолог Товпинець Олена Вікторівна на Doc.ua
Відточені навички і результативний досвід клінічної практики Олени Вікторівни дозволяють лікарю ефективно вирішувати проблеми пацієнтів, пов'язані зі шкірою і її придатками, які виникли в результаті запалення, інфекції і з інших причин.
Лікар Дерматолог Хітріна Наталія Володимирівна на Doc.ua
Наталія Володимирівна - фахівець з лікування захворювань шкіри, волосся, нігтів і захворювань, що передаються статевим шляхом. Проводить дерматоскопію родимок, лазерне видалення утворень шкіри. Надає комплексну допомогу як трихолог. Приймає дорослих і дітей, консультує пацієнтів на дому
Лікар Дерматолог, Трихолог Новикова Ганна Ігорівна на Doc.ua
21рік досвіду
Лікар вищої категорії, здійснює видалення родимок, бородавок методом коагуляції, кріодеструкції, мезотерапію, біоревіталізація, контурну пластику, лікування хронічних шкірних захворювань і вірусних хвороб шкіри
Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог, Трихолог Пашанін Борис Ігорович на Doc.ua
Дерматолог, дерматовенеролог. Займається лікуванням вірусних, грибкових і паразитарних захворювань шкіри, хвороб, що передаються статевим шляхом, а також таких хронічних захворювань: екзема, псоріаз, червоний плоский лишай, себорейний дерматит і ін.
Лікар Дерматолог Гладких Вікторія Олександрівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на дерматології. Займається лікуванням таких захворювань, як: атопічний дерматит, екзема, псоріаз, вугровий висип
Лікар Дерматолог, Косметолог Мирошник Юлія Аслановна на Doc.ua
Юлія Аслановна проводить діагностику і лікування таких захворювань і станів, як: генітальний герпес, грибок шкіри (дерматофітія), грибок нігтів (оніхомікоз), демодекоз, карбункул, келоїдних рубець, контагіозний молюск, кропив'янка, мікоплазмоз, молочниця (кандидоз), оперізуючий лишай, різнокольоровий і висівковий лишай, рожевий лишай Жибера, трихомоніаз, вугрова сип, уреаплазмоз, фурункул, хламідіоз
Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог Бєльська Олена Олександрівна на Doc.ua
Дерматолог, професійна область інтересів якого включає лікування псоріазу, піодермії, червоного плоского, оперізувального, рожевого лишаю. Видаляє утворення у вигляді бородавок, вугрів, папілом.
Йо Бейбі (Your Baby), дитячий медичний центр
вул. Кооперативна, 28 ана карті
Київськийм. Площа Конституції
Лікар Дерматолог, Косметолог Попова Рохшана Касемівна на Doc.ua
Доктор Попова Р.К. займається наданням дерматовенерологічної допомоги та проведенням широкого спектра косметологічних процедур. Доктор Попова допомагає в діагностиці і терапії гострих і хронічних шкірних інфекцій і запалень, а також допомагає підібрати догляд для шкіри, займається чищенням обличчя і т.д.
Лікар Дерматолог, Косметолог Красильникова Ганна Володимирівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на дерматології та косметології. Проводить консультативний прийом; дерматоскопію; видалення доброякісних утворень на шкірі; механічну та ультразвукову чистки обличчя; застосовує ін'єкційні методи в косметології (мезотерапія, біоревіталізація, плазмофілінг, ботулінотерапія). Проводить відновлення шкіри при вікових змінах
Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог Ігнатенко Наталя Анатоліївна на Doc.ua
Наталія Анатоліївна лікар дерматовенеролог, дерматолог. Проводить діагностику і лікування шкірних захворювань, грибкових, хвороб, що передаються статевим шляхом, терапію шкірних патологій запального, інфекційного, алергічного та іншого характеру.
Інтермед на Барабашова
вул. Барабашова, 6 а (Будівля адміністрації ТП №3 (колишня будівля обленерго))на карті
Салтівськийм. Академіка Барабашова
chevron_left 2 3 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew