Харків

Сторінка 3: Дерматологи в Харкові

Лікар Дерматовенеролог, Трихолог, Дерматолог Якшина  Юлія Олександрівна  на Doc.ua
Лікар-дерматовенеролог. Займається діагностикою та лікуванням шкірних захворювань і волосся. Успішно лікує акне, псоріаз, екзему, атопічний дерматит, себорейний дерматит, алопеції. Видаляє папіломи, бородавки, невуси.
Лікар Дерматовенеролог, Дерматолог Рощенюк  Лариса  Вадимівна на Doc.ua
Рощенюк Лариса Вадимівна
Лариса Вадимовна - дерматовенеролог высшей категории. Ведёт прием взрослых и детей с рождения. Специализируется на диагностике и лечении всех дерматовенерологических заболеваний. Проводит дерматоскопию родинок и других образований кожи, дерматохирургию: удаление мелких элементов (бородавок, папиллом, милиум, точечных гемангиом), удаление доброкачественных образований кожи (родинки), удаление остроконечных кондилом, контагиозного моллюска. Также Лариса Вадимовна занимается лазерным лечением угревой болезни, онихомикоза и др.
Лікар Венеролог, Дерматолог Масалітіна Наталія Володимирівна на Doc.ua
Наталія Володимирівна - лікар-консультант медичного центру. Вона проводить консультування пацієнтів зі складними дерматовенерологічними патологіями, використовує сучасні методи лікування.
Лікар Дерматовенеролог, Дерматолог Хаславська Інна Іванівна на Doc.ua
Лікар-дерматолог першої категорії. Здійснює видалення родимок, бородавок методом коагуляції, кріодеструкції, мезотерапію, біоревіталізацію, контурну пластику, лікування хронічних шкірних захворювань і вірусних хвороб шкіри. Приймає як дорослих пацієнтів, так і дітей
Медичний центр Еввіва
вул. Сумська, 90на карті
Київський
Лікар Хірург, Косметолог, Дерматолог Казарінова Маргарита Валеріївна на Doc.ua
Маргарита Валеріївна спеціалізується на діагностиці, терапії шкірних хвороб, в тому числі консервативним методом. Проводить контурну пластику, видалення новоутворень шкіри (родимок, папілом, бородавок). Володіє методикою ін'єкційної терапії.
Allderm (Олдерм) на Сумській
вул. Сумська, 77/79на карті
Шевченківськийм. Університет
Allderm (Олдерм) на Гуданова
dул. Гуданова, 16на карті
Київськийм. Пушкінська
4.7
Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог, Трихолог Кулік Ганна Олександрівна на Doc.ua
Ганна Олександрівна майже 12 років допомагає своїм пацієнтам мати чисту, доглянуту, але найголовніше - здорову шкіру та постійно відточує свій рівень знань та вмінь, проходячи курси з підвищення кваліфікації. Також лікарка активно займається науковою діяльністю, має безліч наукових статей та публікацій: 2023 рік Актуальні проблеми інфекційної дерматології; 2022 Інфекції шкіри,хронічні дерматози,та інфекції,що передаються статевим шляхом; 2021 17 Київські дерматологічні дні; 2021 Життя без алергії Україна Next, 2021 Інноваційні підходи до специфічної діагностики та імунотерапії алергічних захворювань, 2022 Анафілаксія, 2022 De vita клінічні випадки.Практикум.
ДОКТОР ПРОФІ
вул. Чоботарська, буд.23на карті
Шевченківськийм. Історичний музей
4.6
Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог Оганесян Каріне Едуардівна на Doc.ua
Лікар-дерматовенеролог, в процесі регулярного підвищення кваліфікації лікаря присвоєно вищу категорію, область професійного інтересу лікаря - спектрально-пульсова діагностика захворювань шкіри, радіохвильове лікування доброякісних шкірних новоутворень (родимки, папіломи).
Панація XXI століття
вул. Кооперативна, 28на карті
Основ’янськийм. Площа Конституції
Лікар Дерматолог Шевченко Виталина Валентиновна на Doc.ua
Рішон, медичний центр
Вул. Піщана, 11на карті
Холодногірськийм. Центральний ринок
Лікар Дерматовенеролог, Дерматолог Головко Оксана Вікторівна на Doc.ua
Оксана Вікторівна лікар-дерматовенеролог вищої категорії. Експерт у лікуванні дерматологічних захворювань. Уважний і чуйний фахівець, який знає свою справу.
Лікар Косметолог, Дерматолог, Дерматоонколог Роганова  Маргарита Олеговна на Doc.ua
Регіональний медичний центр
вул. Полтавський шлях, 152на карті
Холодногірськийм. Холодна гора
chevron_left 3 4
Показати ще 3 Лікаріautorenew