Харків
Лікар Венеролог, Дерматолог, Косметолог, Трихолог Гаврюшенко Аліна Геннадіївна на Doc.ua

Відгуки про Гаврюшенко Аліна Геннадіївна

Дерматолог, трихолог, косметолог, професійні інтереси якого включають лікування грибка шкіри, атопічного дерматиту, рожевого лишаю Жибера, різнобарвного, оперізуючого лишаю, себореї, вугрової висипки і інших шкірних патологій. Володіє техніками трихоскопії, дерматоскопії, діагностики шкірних захворювань.

Перевірені відгуки про лікаря 27 відгуків

Ольга 26 Квітень 2024
Записувалася на консультацію до лікаря, бо я вже знала лікаря, це був не перший контакт з лікарем. Лікар кваліфікований, уважний, у своїй практиці використовує новітні технології і знання, не призначає застаріли ліки. Я йшла до цього лікаря і не розчарувалася. Лікаря рекомендую!
Олександр 15 Квітень 2024
Дуже сподобався даний спеціаліст. Все дуже добре було. Візит пройшов відмінно.
Аліна 18 Березень 2024
Очень хороший врач, прием понравился
Юлія 11 Березень 2024
Задоволена отриманою консультацією, все по суті та зрозуміло, дякую.
Наталія 11 Березень 2024
Консультація пройшла добре, всім задоволена.
Артем 19 Лютий 2024
Лікарка достатньо досвідчена людина. Рекомендую
Вадим 09 Лютий 2024
Візитом задоволений - уважна до інших, надала потрібна рекомендації, й не було так званих "купуйте саме у нас", тобто не нав'язувала робіть аналізи тільки у нас, бо тільки наша лабораторія зробить їх найкраще, ні вона тільки сказала, що потрібно зробити, але де це зробити на наш розсуд, там де нам зручніше.
Андрій 02 Лютий 2024
Лікар висококваліфікований, відбулись гарні консультація та прийом, усе зроблено коректно - ввічливо, на найвищому рівні.
Діана 02 Лютий 2024
Можу поставити найвищій бал, компетентна лікарка, я задоволена прийомом, рекомендую.
Софія 15 Січень 2024
Прийомом у цієї лакарки задоволена, мені все сподобалося, компетений підхід, доречні рекомендації, дякую.
1 2 3

Всі лікарі Харків