Харьков
Врач Венеролог, Дерматолог, Косметолог, Трихолог Гаврюшенко Алина Геннадьевна на Doc.ua

Отзывы о Гаврюшенко Алина Геннадьевна

Дерматолог, трихолог, косметолог, профессиональные интересы которого включают лечение грибка кожи, атопического дерматита, розового лишая Жибера, разноцветного, опоясывающего лишая, себореи, угревой сыпи и других кожных патологий. Владеет техниками трихоскопии, дерматоскопии, диагностики кожных болезней.

Проверенные отзывы о враче 26 отзывов

Олександр 15 Апрель 2024
Дуже сподобався даний спеціаліст. Все дуже добре було. Візит пройшов відмінно.
Аліна 18 Март 2024
Очень хороший врач, прием понравился
Юлія 11 Март 2024
Задоволена отриманою консультацією, все по суті та зрозуміло, дякую.
Наталія 11 Март 2024
Консультація пройшла добре, всім задоволена.
Артем 19 Февраль 2024
Лікарка достатньо досвідчена людина. Рекомендую
Вадим 09 Февраль 2024
Візитом задоволений - уважна до інших, надала потрібна рекомендації, й не було так званих "купуйте саме у нас", тобто не нав'язувала робіть аналізи тільки у нас, бо тільки наша лабораторія зробить їх найкраще, ні вона тільки сказала, що потрібно зробити, але де це зробити на наш розсуд, там де нам зручніше.
Андрій 02 Февраль 2024
Лікар висококваліфікований, відбулись гарні консультація та прийом, усе зроблено коректно - ввічливо, на найвищому рівні.
Діана 02 Февраль 2024
Можу поставити найвищій бал, компетентна лікарка, я задоволена прийомом, рекомендую.
Софія 15 Январь 2024
Прийомом у цієї лакарки задоволена, мені все сподобалося, компетений підхід, доречні рекомендації, дякую.
Марiя 08 Январь 2024
У лікаря професіоналізм на першому місті.
1 2 3

Все врачи Харьков