Харків

Сторінка 16: Дитячі лікарі в Харкові

Дивитись клініки в Харкові
Лікар  Вівчарук Вікторія Петрівна на Doc.ua
Вівчарук Вікторія Петрівна
Доктор спеціалізується на хірургії. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, оперативне лікування, підбирає схему лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: водянка яєчка, крипторхізм, варикоцеле, фімоз, синехії крайньої плоті, гіпоспадія. Веде прийом для дітей від народження
Лікар Стоматолог Усик Оксана Сергіївна на Doc.ua
Оксана Сергіївна - лікар-стоматолог, парадонтолог, в область її професійних інтересів входить терапевтична стоматологія, вектор-терапія, ін'єкційне лікування ясен, реставрація зубного ряду. Доктор регулярно проходить курси підвищення кваліфікації, вдосконалюючи свій професійний рівень в галузі стоматології.
Лікар Акушер-гінеколог Мельник Ксенія Олександрівна на Doc.ua
Мельник Ксенія Олександрівна вже 5 років допомагає жінкам боротися з усіма жіночими недугами та має великий досвід операційного лікування гінекологічних захворювань.
ДОКТОР ПРОФІ
Приймає дітей з 16 років узд омт 430 грн
вул. Чоботарська, буд.23на карті
Шевченківськийм. Історичний музей
Лікар Психолог Осколкова Тетяна Олегівна на Doc.ua
Займається корекцією поведінки дітей з аутістичним спектром і з затримкою психо-мовного розвитку, консультативною роботою батьків та дітей з особливостями у розвитку, корекцією дитячо-батьківських відносин, мотивацією дітей до шкільного навчання і розвитком пізнавальних процесів (пам'ять, увага, мислення) дітей дошкільного віку.
Lalio (Лаліо)
пр. Гагаріна, 4на карті
Слобідськийм. Проспект Гагаріна
Лікар Стоматолог Мамедова Ольга Сабіровна на Doc.ua
Дитячий стоматолог, в професійні інтереси якого входить лікування каріозних пошкоджень, ремінералізуюча терапія, герметизація фісур, індивідуальне навчання гігієні.
Ваш Стоматолог на Ахсарова
Ахсарова, 18на карті
Шевченківськийм. Олексіївська
Ваш Стоматолог на Гагаріна

Консультация развернутая - анализ КТ, осмотр внутриротовой видеокамерой, составление сметы лечения - 150 грн.

пр. Гагарина, 174на карті
Слобідський
Лікар Педіатр, Офтальмолог Бабиченко Марина Сергіївна на Doc.ua
Лікар приймає і дорослих і дітей. Займається лікуванням таких захворювань як: міопія, амбліопія, косоокість, далекозорість, астигматизм. А так же інфекційні та запальні процеси: кон'юнктивіт, блефарит, герпес очі, демодекоз, дакріоцистит, ячмінь та ін.
Лікар Логопед, Сурдолог Дереповська Людмила Вікторівна на Doc.ua
Працює з дітьми і дорослими зі зниженим рівнем слухового сприйняття, алалією, афазією, загальним недорозвиненням мови, затримкою психо-мовного розвитку, порушенням звуковимови, аутистичним спектром, раннім дитячим аутизмом, дисграфією (порушення письма), дислексією (порушення читання), дискалькулією (порушення рахункових операцій).
Lalio (Лаліо)
пр. Гагаріна, 4на карті
Слобідськийм. Проспект Гагаріна
Лікар Травматолог, Ортопед, Мануальный терапевт Постельник Тетяна Євгеніївна на Doc.ua
У професійні інтереси фахівця входить лікування захворювань хребта і суглобів. В роботі застосовує авторську методику, яка полягає в діагностиці, індивідуальному підході, комплексному лікуванні, що дозволяє прибрати болі в спині
Лікар Офтальмолог Ковтун Михайло Іванович на Doc.ua
Ковтун Михайло Іванович
Михайло Іванович - головний консультант міжнародного медичного центру «Офтальміка». За час практики здійснив десятки тисяч мікрохірургічних втручань з лікування катаракти, глаукоми у дітей і дорослих з використанням лазерних методик.
Лікар Гастроентеролог Волошина Лідія Георгіївна на Doc.ua
Волошина Лідія Георгіївна
31рік досвіду
Спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань травного тракту у дітей. Призначає лікування, дає рекомендації по правильному харчуванню при порушенні апетиту, при зниженні або збільшенні ваги дитини, нестійкому стільці, метеоризмі, захворюваннях шлунка, кишечника, жовчовивідних шляхів та інших органів шлунково-кишкового тракту
Фортіс, медичний оздоровчий центр
просп. Незалежності, 10 (2 поверх)на карті