Харків

Сторінка 17: Дитячі лікарі в Харкові

Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог Хаславська Інна Іванівна на Doc.ua
Лікар-дерматолог першої категорії. Здійснює видалення родимок, бородавок методом коагуляції, кріодеструкції, мезотерапію, біоревіталізацію, контурну пластику, лікування хронічних шкірних захворювань і вірусних хвороб шкіри. Приймає як дорослих пацієнтів, так і дітей
Лікар Психолог, Психотерапевт Гриньова Марія Петрівна на Doc.ua
Проводить роботу з дітьми, у яких є порушення в розвитку, включаючи дітей з проблемами аутистичного характеру і т.д. Також Марія Петрівна займається сімейним консультуванням і проведенням тренінгів з використанням методик психоаналізу і арт-терапії.
Лікар Логопед, Дефектолог Симонова Юлія Михайлівна на Doc.ua
Логопед-дефектолог. Позбавляє пацієнтів від діслалії, алалії, дизартрії, ринолалії, афазії, заїкання. Веде прийом для всіх вікових груп.
Лікар УЗД-фахівець Корольов Олександр Олександрович на Doc.ua
Дитячий ортопед і хірург, виконує кінезіотейпування, лікувальний масаж, підбір устілок при плоскостопості. Як хірург, лікар проводить видалення новоутворень м'яких тканин, мозолів, врослих нігтів, родимок. Крім того, Олександр Олександрович є фахівцем ультразвукової діагностики
Лікар Логопед Лебідь Наталія Володимирівна на Doc.ua
Лікар-логопед, педагог, працює тільки з дітьми від 3 до 10 років, надає допомогу при загальному недорозвитку мовлення і затримки мовного розвитку, фахівець в області виправлення недоліків звуковимови при дислалии, дизартрії, ринолалии.
Лікар Психолог Яровинська Олена Миколаївна на Doc.ua
Психолог першої категорії, автор тренінгових програм для дітей, підлітків, дорослих. Займається індивідуальним, сімейним, груповим консультуванням. В роботі використовує техніку гештальт-терапії, арт-терапію
Лікар Гастроентеролог, Ендоскопіст Поліщук Жанна Володимирівна на Doc.ua
Жанна Володимирівна веде прийом як дитячий гастроентеролог, а також - ендоскопіст (проводить процедуру гастроскопії). До робочої сферу лікаря входить діагностика і лікування порушень травлення у дітей і підлітків, включаючи вроджені патології.
Лікар Невролог Холодова Марина Володимирівна на Doc.ua
4.7
Лікар займається лікуванням порушень моторного та психомовного розвитку, тікозних розладів, епілепсій, мігрені, головного болю, судинної напруги, наслідків травматичних, судинних та інфекційних уражень центральної нервової системи, у тому числі перинатального походження
Лікар Психолог Зайцева Ксенія Борисівна на Doc.ua
4.6
У сферу професійної діяльності Ксенії Борисівни входять питання труднощів у дитини: психомовної затримки, страхи, агресивна поведінка, замкненість, невротичні симптоми, проблеми в школі, складності у відносинах з дитиною; підліткові труднощі: комп'ютерні залежності, невпевненість в собі, низька самооцінка, немає друзів, складності в самовизначенні; переживання різного спектру у дорослих: страхи, кризові стани, підвищена збудливість, тривожність, перестомлюваності, складнощі у взаєминах з партнером, втрата сенсу життя і багато іншого. Також здійснюється психологічна підтримка під час вагітності, перших років життя з малюком: післяпологова депресія, батьківські тривоги і турботи про немовля, привчання до горщика, адаптація в дитячому саду. В роботі використовується психоаналітичний підхід і метод за критеріями міжнародних стандартів EFPP (Європейська асоціація психоаналітичної психотерапії), IPA (Міжнародна психоаналітична асоціація)
Лікар Психолог Сарженко Ірина на Doc.ua
4.6
Є одним з провідних тренерів, займається гештальт-терапією, сімейним консультуванням, психологією. Працює з сімейними парами, дітьми. Допомагає при розлученні, втраті близької людини, сімейних конфліктах.